Aanvan uur „int links en rechts al flink wat leve ien de brouwerij te komme want iederiën wil goed verkled op ut ald-wieverbal komme, Dat kumt umdat ok dit jaor wer de "alde-wiever wisselcup" wert ufgereikt an de mo-jst verklèdde ieënlingduo of groep, Zurg d'r wel vur dat ge vur 21,30 uur ien de zaal ziet, want anders mitgenome ien de priesuutreiking, die um 22,30 uur Zet 21 februarie mar vast in owwe agenda en kom ok nor ut ald-wieverbal dan kunde ut allemol zellef mitmake. i it ald-wieverbal promotieteam -10- Ongemeen spannende ontknoping snertcompetitie gevorderden Afgelopen zaterdag vonden de laatste wedstrijden plaats in de gevorderden poule. Zowel de Bengaalse tijgers - Makt niks uut, alsook De Kievieten - GAT 3 eindigde in een 4-4 gelijkspel. Bij de eerste wedstrijd was het opmerkelijk dat de onverslaanbaar geachte Tijger Jan voor het eerst een partij verloor en wel tegen zijn eigen vrouw Hanny! Hierdoor is de eindstand als volgt: 1. Makt niks uut Bengaalse tijgers 3. De Kievieten 4. GAT 3 31 punten 18 punten 16 punten Programma komend weekeinde: Zaterdag 15 februari senioren (beginners): Ik dacht dat ik 'm hai - Mamoki De dappere dames - Balle(n)dames Zondag 16 februari (junioren): De Snertjes - 4 kier niks The Killers - Team zonder naam aanvang 15.00 uur aanvang 15.45 uur aanvang 9.30 uur aanvang 10.00 uur Voor de jeugd zijn dit de laatste wedstrijden van deze "snertcompetitie". Er zijn nog 2 teams die eerste kunnen worden, The Killers en 4 kier niks. Kom ze daarom maar extra aanmoedigen! Na afloop is de prijsuitreiking. Aanstaande maandag 17 februari om 20.30 uur jaarvergadering bij Oriental Dynasty in Castenray. Bij bezoek aan jaarvergadering krijgt men een introducé-kaartje t.w.v. €2,50 gratis. Binnenkort wordt bij degene die de tennisclub gemachtigd hebben de contributie voor 2003 afgehouden. Vergeet niet je op te geven voor de Dorpencompetitie! "OtRLO - CASTENRAY" MD-WIEVERBAL vriida februarie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 10