v>de n9 -17- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 28 januari '03 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 03 december jl. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Roel Hoeymakers zal een dag voor het geplande tuinonderhoud komen snoeien, volgens afspraak bij aanleg; - Wilbert heeft geprobeerd contact op te nemen met Kees Ebben i.v.m. ouderraden-overleg maar kan hem niet bereiken en heeft ook geen reactie gehad op de verstuurde email. 4. Algemene punten: - Stoel Sint en draaiboek Er is nog geen andere stoel gevonden, Marja zal proberen iets te vinden. Wilbert heeft alle afzonderlijke draaiboeken van de leden gekregen, deze worden uitgewerkt in 1 uitgebreid draaiboek. Hiervan wordt een kopie bij het secretariaat bewaard. - Concept verkiezingen; Het voorstel voor het nieuwe reglement wordt aangenomen en zal verder uitgewerkt worden. De belangrijkste wijziging is dat ouders zich voortaan kandidaat kunnen stellen. De informatiebrief over de ouderraad wordt toegevoegd aan de Schoolgids. - Carnaval De carnavalscommissie komt binnenkort bij elkaar. De KO-kielen kunnen ook dit jaar weer gebruikt worden. 5. Punten onderwijsteam: - Kies techniek heeft een mooie prijs opgeleverd. - Het team bedankt Maria S. voor het oplossen van het compost-probleem. - Er is een informatie avond geweest i.v.m. het kamp. - De geluidswal werkt volgens verwachting. 6. Wat er verder ter tafel komtrondvraag: -de receptie bezoeken voor carnaval zijn geregeld. -in maart is er weer voetbaltoernooi, kan dit ook in de Schans? Dionne zorgt hiervoor -de school wordt weer aangekleed in de carnavalssfeer. -er is nog geen nieuwe kast voor de brigadiers. -communie; het thema is; "hand in hand" -de oprit was laatst te laat gestrooid bij glad weer, dit kan nare gevolgen hebben. Dionne zal voortaan hierop letten. 7. Volgende vergadering: Volgende vergadering: 22 april 20.00 uur. 8. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17