ZIJACTIEF Bonte Zittinqsaovende -13- 5 februari groepsgesprek met Frank en Giovanni. Vanavond hebben we het groepsgesprek met bovenvernoemde heren. Het thema is homoseksualiteit. Aanvang: 20.00 uur in de Wis. Tot vanavond. Werkgroepjes Wie van onze leden heeft interesse en tijd om in een werkgroepje plaats te nemen. Het is de bedoeling dat deze groepjes het kinderuitstapje in juli en het grote uitstapje in september organiseren. Dit kan natuurlijk ook in samenwerking met enkele bestuursleden. Heb je zin om je eigen uitstapje of dat van de kinderen te organiseren, geef je dan op bij één van de bestuursleden. 30 maart vlooienmarkt Wie van de leden wil ons helpen op zaterdag 29 maart of zondag 30 maart met de vlooienmarkt. Op de jaarvergadering hebben zich al verschillende leden aangemeld. Dit bericht is dus bestemd voor diegene die er niet waren. Tevens vragen wij aan alle dorpsgenoten om te kijken welke spullen men niet meer gebruikt. Zet ze alvast in een hoekje van de garage of schuur, dan komen wij ze t.z.t. ophalen. De leden die ons willen helpen met de vlooienmarkt kunnen contact opnemen met: Franzis Classens tel.: 571201 Roos Vullings tel. 571923 Groetjes, het Bestuur. Oefenen in de Wis zondag 9 februari om 19.00 uur. Vanaf 18.00 uur is de zaal open in verband met het oefenen van de dansgroepen. Nederlandse Vakantie Consulenten voor een persoonlijk advies Uw vakantiereis boeken bij u thuis en op een tijdstip dat u uitkomt! Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen Eén telefoontje naar mij en ik kom araaa. geheel vrijblijvend, bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. Uw reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 anvr fcatholiek vrouwennetwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13