etcHccicHG Mededelingen: DE SCHAHSEKNUPPELS :Mededelingen: DE SCHANSEKNUPPELS 8- SVOC 6 Lottum 3 2-1 Het zeer jeugdige Lottum was in de beginfase de sterkste. SVOC kreeg vervolgens goede grip op hun acties en kon dat tot het einde volhouden. Vlak voor rust werd Peter ten val gebracht en Wil Willems benutte de penalty feilloos, 1-0. Na rust bleef er evenwicht met aanvallen over en weer en in de 70e minuut werd het plots 1-1. Beide teams bleven de aanval zoeken en toen Wim Kusters mooi werd aangespeeld betekende dat de uiteindelijke 2-1. Recreantentraining De recreantentraining begint weer op donderdag 6 feb 2003. Vrijdag 7 feb. Zaterdag 8 feb. Zaterdag 8 feb. 19.00 uur; Verzamelen bij Jac A Truus voor Circus Mók. 13.00 uur; Zaal klaarzetten voor receptie Prins; Leo, Jac en Denny. 20.00 uur; Bij elkaar komen in "de WIS" voor receptie van Prins Arie 1. Oberen Receptie Prins ARIE 1: Ruiterclub Fanfare. Zondag 9 feb. 10.00 uur; poetsen en decor zitting opbouwen; Jacqueline H., Marly, Lon en Ger, Inge, Twan, Xavier, Sander, Geert, Ton en Roel. Zaterdag 8 feb. Zondag 9 feb. 18.00 uur; bij elkaar komen voor knopen medailles Prins. 20.00 uur; bij elkaar komen voor receptie van de Prins. Bij elkaar komen in "de Wis" voor vertrek naar Kiender Circus Mök.(in tenue), (tijdstip nog niet bekend) Ziede nog gén lid van C.V. "De Schanseknuppels"? Wer dat dan nog snel en ge kriegt én kartje vur de kommende Bontezittingsaovend vur niks... Anmelde kan bi-j Caro Versteegen, tel 571925 Dieqene die al lid zien, kunne én kart.ie reserviere bi-.i Caro

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 8