Stichting Jeugdwerk Castenray Aan alle jeugd van Castenray Bonte Zittinqsaovende -9- Zaklamp Zondag 1 december bij de Koster in het zaaltje hebben we weer een bijeenkomst voor iedereen die interesse heeft om mee te doen met de Bonte Zittingsaovende. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 30 november: Dropping. We vertrekken om 18.00 uur met de bus dus zorg dat je om 17.50 uur aanwezig bent. Dan kun je nog eerst het inleggeld 7,50) betalen voordat we vertrekken. Als het even kan graag gepast geld mee nemen. Neem verder mee voor de voettocht: Pen Warme kleding en misschien zelfs een regenjas. Reflecterende kleding is natuurlijk altijd goed En voor de leiding is het handig om een mobieltje mee te nemen, maar die heb je niet perse nodig. Als iedereen de weg naar de eindbestemming weet te vinden zijn we om 22.00 uur terug. Zaterdag 25 januari: Jong Megjesbal Zondag 16 februari: Jong Megjesbal Je hoeft niet bij het Jeugdwerk te zijn om mee te mogen doen met de Jeugdzitting! Je mag jonger zijn maar ook ouder. Iemand van 14 of 15 jaar vinden wij ook nog jeugd. Dus als er jeugd is die graag mee wil doen dan kan die zich nog altijd opgeven. Bel in dit geval even naar Steffa n Weijs (571017). Voor alle duidelijkheid: de Jeugdzitting wordt georganiseerd door Carnavalsvereniging "de Schanseknuppels". Maar omdat het Jeugdwerk regelmatig contact heeft met een grote groep Castenrayse jeugd begint hier meestal de voorbereiding. Dus jeugd van Castenray: laat je horen en laat je zien! En vergeet niet dat jullie hulp krijgen als je zelf niks kunt verzinnen. Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9