ZATERDAG 30 NOVEMBER 10:00 - 12:00 OUD PAPIER Bij Piet Arts l -2 Beste sportvrienden, U zult ongetwijfeld iets gehoord hebben over de bouwplannen op sportpark de Heesakker. Naar aanleiding van de recente ontwikkelingen en diverse krantenberichten willen wij u bij deze informeren over de stand van zaken. Ons plan is om de korfbalaktiviteiten van sportpark de Kamp te verplaatsen naar de Heesakker miv seizoen '03 '04. Daarvoor is inmiddels op de Heesakker een nieuw veld ingezaaid. Verder is het plan om op de Heesakker een nieuwe kantine en 2 nieuwe kleedlokalen te bouwen, en de huidige kantine om te bouwen tot kleedlokalen. Daarnaast moeten de bestaande kleedlokalen worden gerenoveerd. Tenslotte moet een deugdelijke parkeerplaats worden aangelegd. Inmiddels is heel wat werk verzet in de voorbereiding: ontwerpen, materiaalkeuze, begrotingen, gesprekken met leveranciers etc. Voor het verkrijgen van de nieuwbouwvergunning loopt een procedure bij de provincie om het bestemmingplan te wijzigen. Recent is gebleken, dat discussies omtrent stankcirkels gaan zorgen voor vertraging. De huidige prognose is, dat we eind april de bouwvergunning zouden kunnen hebben. Op grond van deze vertraging van de nieuwbouw, is onlangs besloten om eerst te starten met de renovatie van de huidige kleedlokalen. Dan kan na de renovatie met de nieuwbouw begonnen worden. Het moge duidelijk zijn, dat de nieuwbouw niet klaar kan zijn voordat korfbal naar de Heesakker komt in komend seizoen. Het zal dus wel even passen en meien worden met z;n allen binnen de beschikbare ruimte. Voor de renovatie van de huidige kleedlokalen zijn de plannen klaar. We willen begin december starten, en de 6 kleedlokalen een voor een onder handen nemen. Voor het sloopwerk zullen de seniorenteams voetbal worden ingeschakeld: elk team kan zich op 1 lokaal uitleven. Voor het verdere bouwwerk is inmiddels een team van vrijwilligers bereid gevonden, dat een groot gedeelte van het werk zal uitvoeren. Verder zal nog een aantal mensen benaderd worden met verzoek om assistentie. In een later stadium van de bouwplannen zullen wij ongetwijfeld nog een beroep doen op meer leden en supporters van onze vereniging om te helpen met de bouw. Daarvoor zal mogelijk een aparte avond gehouden worden, zodra dit aan de order komt. Als u op dit moment denkt: "ik heb zin om aan dit projekt mee te werken, en ik wil daar tijd voor maken", schroom dan niet de bouwkommissie of een bestuurslid te benaderen. We zullen in overleg graag van uw hulp gebruik maken. Wij willen met uw hulp een aanwinst voor de vereniging bouwen!- Namens de bouwkommissie, John Willems.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 2