-9- Handboogschutterij„De Batavieren" Castenray. Uitslag le ronde af delinks competitie. De Batavieren 1 behaalde 1067punten met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 227punten. De Batavieren 2 behaalde 1016 punten met Luc Kuijpers als hoogste schutter met 216 punten. De Batavieren 3 behaalde 937punten met Tim Jacobs als hoogste schutter met 208punten. De Batavieren 4 (4 schutters) behaalde 541 punten met Sjaak Cremers als hoogste schutters met 194 punten. Clubkampioenschap. Op zaterdag 9 november wordt het clubkampioenschap verschotenalle schutters worden hier voor uitgenodigd om deel te nemen, deze verschieting begint om 19.00 uur, schutters zorg dat u tijdig aanwezig bent Iedere schutter schiet tegen zijn eigen gemiddelde, in procenten zodat de minder goede schutters ook een kans hebben. Verder zal op deze avond ook de prijsuitreiking plaats vinden van 't hoogst boven het gemiddelde van 2002. Op zondag 10 november vindt in O spel de verschieting plaats tussen Regio Limburg Gezellig samen zijn, in het team van regio Limburg schieten Jan en Mieky Vollenberg mee, wij wensen hun veel schiet plezier toe. Dinsdag 12 november trainingsavond deze begint om 20.00 uur. Afdelingscompetitie 2e ronde. Op vrijdag 15 en zaterdag 16 november verschieten wij de 2e ronde van de afdelingscompetitie op de banen van Willem Tell in Oirlo, de verzorging hiervan is in handen van de Batavieren. De schutters krijgen alle persoonlijk bericht van wanneer ze worden verwacht voor 't schieten van hun wedstrijd. rx

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9