-5- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Tuinonderhoud 9 november a.s.: Voor zaterdag 9 november a.s. staan de volgende werkzaamheden op het programma: - afvoer "composthoop" speelplaats - vegen speelplaats - onderhoud tuin - reinigen van goten en (plat-)daken - incidenteel voorkomende werkzaamheden - ballen van het dak halen Materialen: - tuingereedschap en kruiwagens - inventarisatie eventuele benodigde materialen - ladders We verwachten om 13.30 uur de volgende ouders van: Yvon Duijkers, Mark Philipsen, Maxime Classens, Björn Emonts, Pascal Marcelis, René Classens, Laura Seykens, Bram Tacken, Geert Strijbos, Dorris van Rensch. Eerst H. Communie: Donderdag 7 nov. a.s. is er een ouderavond voor de kinderen die hun Eerste H. Communie gaan doen op 27 april 2003. De kinderen van groep 4 hebben een uitnodiging met agenda mee naar huis gekregen. Groepsfoto groep 5: Op vrijdagochtend 15 nov. a.s. zal de groepsfoto van groep 5 opnieuw worden gemaakt. De foto die reeds in uw bezit is mag u houden. Veiligheid: In de herfstvakantie is het glas in de toiletdeuren vervangen voor plexiglas. Ook is er een geluidswand geplaatst tussen groep 5/6 en de computerruimte, zodat leerlingen zo min mogelijk hinder van elkaar hebben. Rapporten: Vrijdag 15 nov. krijgen de leerlingen van groep 3 t/m 8 het rapport mee naar huis. De oudergesprekken voor deze groepen zullen plaatsvinden op dinsdag 19 en woensdag 20 nov. Schoolgidsenopleiding 2003 van het nationaal park De Groote Peel: Deze opleiding gaat begin 2003 van start. Wellicht is het zo dat u als ouder/verzorger belangstelling heeft om deze cursus te volgen. Schoolgidsen zijn vrijwilligers die groepjes kinderen begeleiding geven bij de uitvoering van schoolprojecten. Het gaat hier om die projecten die in en rond het bezoekerscentrum Mijl op Zeven worden uitgevoerd. Deelname aan de schoolgidscursus is gratis, met uitzondering van gemaakte reiskosten. Voor vragen en/of informatie kunt u contact opnemen met de directeur van de school. Team BS De Stek r.k. basisschool 'de stek" matthiasstraat 17 5811 ancastenrav tel. (0478) 57 16 19 fax (0478) 57 11 97 e-maii: bsdestek(5).wortdonline.ni

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 5