Met Uw vaste telefoon aansluiting goedkoper bellen????? 2 uur gratfs bellen?? DAT KAN!!!!!! Alles blijft hetzelfde, behalve uw hooetelefoonrekeninall Probeer onze service!! Geen minimale contractstermijn!! Zeer goed gewaardeerd en goedkoop bevonden door Algemeen dagblad van 3-10-V2 Vraag vrijblijvend meer informatie aan bij Uw consultant: Chi Horsterweg 53 Castenray 06-15.33.33.03 De exacte besparing hangt af van uw belgedrag. Een gemiddelde klant bespaart zo'n 20% op de gesprekskosten. Er verandert niets!! U blijft gebruik maken van het KPN-netwerk. U behoud uw eigen telefoonnummer en u heeft geen speciale apparatuur nodig. Na een eenmalige omschakeling belt u zonder voorkiescode voordeliger via Euphony. indien u met andere euphony klanten belt ontvangt u extra korting. Voor Eufree klanten bedraagt deze korting 12.5%, voor Eumax klanten 25%. U kunt kiezen voor: EUfree; 2 uur gratis bellen, waarvan 60 minuten binnen uw regio en 60 minuten buiten uw regio. Deze belminuten zijn te gebruiken in de daluren en in het weekend, gedurende de eerste 3 minuten van een gesprek. Daarna maakt u gebruik van onze voordelige EUfree tarieven!! 1.000 voordeelminuten! I! Voor slechts €3.95 per maand ontvangt u maandelijks 1.000 voordeel minuten te gebuiken tijdens de daluren en in het weekend gedurende de eerste 4 minuten van een gesprek. Daarna maakt u gebruik van onze nog voordeligere Eumax tarieven. 600 voordeelminuten voor slechts €10.00 excl. Btw. Minuten zijn te gebruiken tijdens de eerste 3 minuten van een gesprek in de piekuren! EUmax: Euroaxpro: WWF WWF België offlded partner van Euphony Benelux

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4