-3- WERKGROEP GEZINSVIERING DAMESKOOR Op zaterdag 9 NOVEMBER a.s. is er weer een gezinsviering. De viering begint om 19.00 uur. Het thema van de dienst is deze keer: SINT-MAARTEN. Zoals jullie wel weten, hebben wij voor deze viering jullie hulp nodig. Voor de herfstvacantie hebben wij jullie gevraagd een lampion te maken. We gaan ervan uit dat iedereen hard aan het werk is gegaan om er iets moois van de maken. Hoe ijverig jullie zijn geweest zien we in de kerk, want dan mag je je lampion meebrengen. Na afloop van de viering in de kerk gaan we in optocht naar de troshoop op Lollebeekweg 60, waar het verhaal van SINT MAARTEN nog eens wordt uitgebeeld. Na afloop is er voor iedereen weer chocomel met een wafel. Het jeugdkoor Cajeko zorgt voor de muzikale opluistering van de dienst, en leerlingen verlenen hun medewerking aan deze viering. We hebben geprobeerd er een sfeervolle viering van de maken, voor zowel jong als oud. Iedereen is van harte welkom. Werkgroep Gezinsviering. 9 nov: onze zaterdagavond- mis komt te vervallen i.v.m. gezinsviering St. Maarten. 21 nov: geen repetitie. 23 nov: onze zaterdagavond-mis komt te vervallen, dit is de jubileum-mis van de fanfare. 24 nov. Serenade brengen samen met de Heren t.g.v. het 25-jarig jubileum van de fanfare, wil iedereen om 13.30 uur in tenue aanwezig zijn in de "Wis". Belangrijke mededeling: Wil iedereen zoveel mogelijk op de repetities komen, want we hebben nog maar 4 repetities om ons Kerst-programma goed door te nemen. 5 dec: repetitie gaat niet door i.v.m. pakjesavond 14 dec: 19.00 uur H.Mis zingen. 18 dec: Kerstavond Ouderenbond en Zij-Aktief. 19 dec: Kerstconcert Schuttersveld samen met de fanfare, aanvang 19.00 uur. 22 dec: Kerstconcert in "De Wis". 24 dec: 21.00 uur Nachtmis Kerstmis, samen met de Heren. 28 dec: 19.00 uur H.Mis zingen. 31 dec: Oudjaar, deze mis zingen we met de Heren, hier is de tijd nog niet van bekend. Noteer alvast in de agenda, onze jaarlijkse vergadering is op donderdag 6 februari 2003. Bij verhindering afmelden bij Lea Hoeijmakers tel: 571444. Sc

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3