Rabobank Venray Meerlo-Wanssum -2- Cursus Modern Bankieren voor senioren De wereld om ons heen verandert in hoog tempo. Ook de financiële wereld is volop in beweging. Veel klanten van de Rabobank willen hun bankzaken snel en gemakkelijk regelen, waar ze maar willen en liefst 24 uur per dag. Om aan die vraag tegemoet te kunnen komen is er flink geïnvesteerd in apparaten voor zelfbediening, zoals geld- en betaalautomaten. Het gebruik van deze apparaten is de laatste jaren explosief gegroeid. Voor mensen die niet gewend zijn om met deze apparaten te werken, ziet het bankieren met automaten er vaak ingewikkeld uit. In de praktijk blijkt dit echter nogal mee te vallen. Goede uitleg en een paar keer oefenen is al voldoende om met de automaten vertrouwd te raken. Daarom organiseert de Rabobank in samenwerking met de Castenrayse afdeling van de KBO op zaterdag 30 november a.s. een cursus "Modern Bankieren". Meer informatie over deze cursus treft u aan bij de berichten van de Ouderenbond, elders in dit blad. Rechtsbijstandverzekering Soms gaat het om een aanrijding. Soms wordt iemand ontslagen. En soms neemt die 'aardige' schilder de telefoon niet meer op na onenigheid over het werk. Plotseling hebt u een juridisch conflict. En dat is zeer kostbaar, want een advocaat kost algauw 170,- per uur. Daarom biedt Interpolis de rechts bijstandverzekering. Dat scheelt geld. En stress, want al na één telefoontje weet u waar u aan toe bent. De rechtsbijstandverzekering is onderdeel van de Interpolis Alles in één Polis®, één pakketpolis voor al uw schadeverzekeringen. Meer weten? Loop even binnen bij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum of bel (0478) 530300. Rabobank grootste sportsponsor De Rabobank is opnieuw de grootste sponsor van sportevenementen. Dit blijkt uit de ReSpons Sport Evenementen Monitor. Energiedrank AA Drink volgt op de tweede plaats. Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 2