pe naober< Zij actief 7- -14 Afgeloëpe jaor hebbe wej mit veul plezier de boerebrullefl georganisierd. Daor hebbe wej nog goed nejs aover. Bert en Anny zien namelik nog steeds beejèn en ze verwaachte zelfs en kiendje. Volgend jaor zal Klaen Oeldere de boerebrullefl organisiere. Op zondag 17 november zal ut neeje boerebruudspaar uutkomme op ut Ondertrouwbal ien de Schanseschop. Zóas ut en goed gebruuk is bej naobere zien die dur lichtig bej as dur wat te fiëste is. Trowwes wej zien ok biëstig beneejd bej welke Klaen Oelderse vrijgezelle jong ze nog en verdwaald vrommes hebbe wieëte te viende. Mit Twan Striebos beej de hand kriegde ze wel lichtig örges uut de klej getrokke. Wej waachte ien spanning af en gaon dan ok mit zo veul meugelik man naor ut Ondertrowbal toe. Hoe laat en zoeë dat huurde nog. Hulp gevraagd jubileum fanfare. Op zondag 24 november a.s. viert de fanfare haar 25 iarig jubileum met een brunch die plaats vindt in de Wis van 10.00 tot 12.00 uur. Ons is gevraagd of er leden zijn die een handje zouden willen helpen, zodat alle jubilarissen aan de tafel kunnen blijven zitten. Heb je het hart voor de fanfare op de juiste plek zitten, neem dan contact op met Roos Vullings, tel.: 571923. Alvast bedankt namens de fanfare. Groetjes, het bestuur. zakenin Hoofdprijs: de allernieuwste Ford Fusion! in 5 ja Nederi Tuinverlkh Voor ai onze klanten ligt er een gratis lot klaar waarmee je deze auto of één van de vele andere prijzen kunt winnen! FIXET KIT ELKE 2e KOKER GRATIS 4-delig. Van 1 Casten ray seweg 14 5808 AG Oirlo-Venray Telefoon: (0478) 57 19 41 Uut de Kampagne Katholiek vroowennetwetk >:ow Versleijen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 14