Math Janssen Rijdend Gordijn en Tapijt centum Winkel aan huis Tel: 077-3061168 -4- Verslagen: SVOC 2 Swolgense Boys 2 3-3 Paul Tissen 2x, Paul Manders. Door de harde wind was het deze zondag moeilijk voetballen. Tegen de wind ging het nog vrij redelijk, maar met de wind mee waren de passes meestal te hard. Op het laatst zag het ernaar uit dat de tegenstander alsnog met de winst ging lopen, maar 1 minuut voor tijd werd alsnog de terechte gelijkmaker gescoord. SVOC 3 Wittenhorst 6 1 4 Normaal voetbal was onmogelijk.(windkracht 12). -w Wittenhorst wist beter gebruik te maken van het wind voordeel. W le helft wind tegen ruststand 0-3.Einduitslag l-4.Doelpunt SVOC Wout Buddiger. X Ysselsteyn 6 SVOC 4 1-2 v Onder het toeziend oog van scheidsrechter Frank J. wist het sterrenteam van SVOC weer een prachtige overwinning op hun erelijst te noteren. Ondanks een windkracht 10 en zonder trio veteraan wisten ze tegen de wind in 2 prachtige goals te scoren die beide op naam van topscoorder P-J te schrijven waren. Tijdens de debuutwedstrijd van "de zwarte parel" kon Sepp W. zijn kwaliteiten eindelijk ontplooien. Ondanks ieders goede inzet zal "ut Vierd" de Herbstmeister titel net niet halen. Door deze overwinning is de druk op het leidend duo weer afgenomen. P.S. Henk Lammen laat volgede weekje scouts thuis want Euns kan onder de druk van de gedachte aan het eerste niet optimaal presteren. Swolgense Boys 3 SVOC 5 (0-4) 2-7 F. Houwen, J. van Rhee, E. Steeghs, L.Arts, Eigen goals 2x. le helft zeer mooi samenspel SVOC wat scoor-angst thuis had gelaten. Een goed debuut van Gijs de Louw. Na rust nog 2 schitterende goals waardoor we voldaan langs de stal van Alex naar het SVOC honk konden terugrijden. 1V08 SVOC 6 2-0 Teveel spelers konden de "stormachtige"zaterdagavond (en nacht) niet de baas. Daarbij nog kleedlokaal 13, een ongelukkige (tegen)penalty, zelf 2x paal. In ieder geval was SVOC iets sterker, heel ijverig maar nagenoeg elke keer kwam een veroverde bal weer snel bij Velden dat dankbaar profiteerde. Spelregelquiz. Bent u degene die het altijd beter weet dan de scheidsrechter? Heeft u meer spelregelkennis dan de coach en spelers bij elkaar? Dan is de spelregelquiz de juiste uitdaging voor u. Het spel 'Kop of munt' test uw parate kennis van de regels van het voetbalspel. De verkiezing 'Scheids van het jaar' bestaat uit tien ronden, waarvan de scores bij elkaar worden opgeteld. In mei volgt de landelijke finale, die wordt gehouden voorafgaand aan de finale van de Amstel Cup. De hoofdprijs is een verzorgde reis naar een uit-wedstrijd van het Nederlands elftal. Het principe is simpel. Surf naar www.knvb.nl ,log in en begin met spelen. Elke ronde bestaat uit tien meerkeuzevragen. U kunt twee keer spelen. De hoogst behaalde score telt. Let op! Elke keer wijzigen de vragen, evenals de volgorde en de plek van de antwoorden. De vragen worden veelal gesteld door bekende scheidsrechters. Goede scheidsrechters zijn snelle beslissers. Daarom geldt ook hier: antwoord snel, want dat levert de meeste punten op Iedere drie weken verschijnt een nieuw aantal vragen op de site. Na tien rondes wordt duidelijk wie in de finale mag strijden om de titel 'Scheids van het jaar'. Benieuwd geworden naar 'Kop of munt'? Surf dan vanaf 20 oktober naar www.knvb.nl en laat u uitdagen! Keuze aan huis ook s'avonds en in het weekend

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4