-13- Vooraankondiging tuinonderhoud Luizencontrole: Bowlingtoernooi: GEERT ANNE-MARIE BENS Tel 0478 - 588035 Weekreclame 28 oktober t/m 2 november 2002 4 chocolade bollen 4,10 zacht broodje 0,23 Weekreclame 4 t/m 9 november 2002 abrikozenvlaai 5,79 krentenbollen 0,26 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Zaterdag 9 nov. a.s. is het weer zo ver en gaan we weer met enkele ouders en leerlingen aan de slag met het winter klaarmaken van de tuin rondom de school. Maandag 28 okt. jl. zijn alle leerlingen voor de eerste keer gecontroleerd door ons luizenteam onder toezicht van de jeugdverpleegkundige. Gelukkig zijn we ook nu weer luizenvrij. Het luizenteam bestaat uit: -Marja Claessens -Regi Classens -Moniek Versteegen -Toos Sommers -Marij Arts Voortaan zullen zij 's maandags na iedere vakantie een controle doen. Dames we zijn als team erg blij met jullie. Bedankt voor de hulp. Groep 6 heeft de eerste plaats behaald bij het School-Bowling Toernooi. Ze waren met 450 punten de absolute winnaar. De beker is inmiddels uitgereikt. Groep 6: PROFICIAT. Schoolfoto's: Vandaag krijgen alle leerlingen de schoolfoto's mee naar huis. T/m maandag 4 nov. kunnen de foto's, het geld en eventuele nabestellingen ingeleverd worden. Er is ook een mogelijkheid om voor 4,- een schoolfoto te bestellen. Deze moet echter op school worden besteld op de intekenlijst. Deze lijst hangt t/m maandag 4 nov. in de hal van de school. Wilt u bij intekening meteen betalen. Bedankt. Team De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13