Antwoordcoupon -12- Rabobank Beschermingshypotheek 4,2 voor 3,8 de Rabobank introduceert de Beschermingshypotheek. Dat is een hypotheek met daaraan gekoppeld de zekerheid dat u bij werkeloosheid of langdurige ziekte toch in uw huis kunt blijven wonen. Nu tegen een extra lage rente van 3,8%. Wilt u meer informatie over de Beschermingshypotheek, stuur dan onderstaande antwoordcoupon in naar de Rabobank of bel met (0478) 530 300. Hypotheekrente 1 jaar vast, effectieve rente 3,9%, vraag naar de voorwaarden. Alle schadeverzekeringen in één U wilt goed verzekerd zijn. Dus niet teveel verzekeringen, maar zeker niet te weinig. Uw pakket moet overzichtelijk zijn, u zoekt een lage premie en wilt meteen hulp als dat nodig is. En dat alles met heldere voorwaarden en zonder overbodige rompslomp. Wij hebben de ideale pakketpolis voor u: de Alles in één Polis. Op uw Alles in één Polis staat duidelijk voor welke verzekering(en) u heeft gekozen. Dat kan bijvoorbeeld één verzekering zijn, of drie, of vijf. Hoe meer verzekeringen u samenbrengt op de Alles in één Polis, hoe meer korting op de totale premie. Zo'n korting kan oplopen tot maar liefst 12%. Wilt u meer informatie, of een gratis polisvergelijking van de Alles in één polis, stuur dan onderstaande antwoordcoupon in naar de Rabobank of bel met (0478) 530 300. XX Geef de coupon af bij een van onze kantoren of stuur hem in een envelop op naar: Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Antwoordnummer 1001, 5800 VB VENRAY (postzegel is niet nodig). 0 ja, ik wil meer informatie over de Bescherminghypotheek 0 ja, ik wil meer informatie over de Alles in één Polis Naam: Adres: Postcode en Plaatsnaam: Telefoonnummer: Het is tijd voor de Rabobank Rabobank

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 12