Een zwaluw maakt nog geen zomer. De meeste jongens van ons kennen dit spreekwoord kennelijk niet, want n de royale 6-0 zege op DSV werd het afgelopen zondag een smadelijke 4-1 nederlaag tegen Excellent. Toch zag het er in Oploo aanvankelijk niet naar uit dat de thuisploeg zo gemakkelijk de drie punten op haar conto kon biischriiven. SVOC'Ol kwam goed uit de startblokken en Leon Strijbos kreeg na een kleine tien minuten een fraaie kans. Hij lepelde echter de bal over het Excellent-doel in plaats van de keeper met een schuiver te verrassen. Ivan Maes zag niet veel later een fraaie inzet met links al even mooi door de Exceüent-doelman uit de bovenhoek geranseld. Bij de eerste de beste aanval van de gastheren was het wel meteen raak. Chris van Duinhoven speelde zich op de linkerflank vrij en zag vervolgens zijn mislukte voorzet al dwarrelend over doelman Ruud de Mulder in het doel belanden. Die tegenslag knakte het zelfvertrouwen bij SVOC 01 Makkelijke ballen werden veelvuldig bij de tegenstander ingeleverd en de achterhoede gaf veel te veel ruimte aan de snelle en handige spitsen Van Duinhoven en Koen Jans. Jans was het ook die na een halfuur de m g verdubbelde. Hij werd op rechts de diepte ingestuurd en liet vervolgens Ruud met een strak schot kansloos. Met een 2-0 stand in het voordeel van Excellent gingen beide ploegen de rust m. Na de thee werd het duel al vrij vl beslist. Opnieuw Koen Jans werd nu op links gelanceerd en met een bekeken knal gaf hij Ruud opnieuw het nakijken. Invaller Sander Dinghs bracht 25 minuten voor het einde de spanning nog even terug. Nadat hij s morgens bij het tweede al drie keer het net had getroffen, verschalkte hij nu ook de Excellent-doehnan in tweede instantie nadat zijn eerste doelpoging op de paal belandde. Even was er weer een sprankje hoop, het bleef echter bij vruchteloze pogingen. Aanvoerder Dennis Wemen maakte aan alle onzekerheid een emde door ruim vijl minuten voor tijd een corner beheerst in te knikken. Zondag speelt 'jong-SVOC' (spelers van de selectie tot 23 jaar en het Al) een vriendschappelijke wedstrijd tegen een Pools elftal. Dit duel begint om 12.00 uur op sportpark De Heesakker. SSS3 - SVOC3 3-1(2-1) 2. Luc Strijbos; 30.; 45.; 70. S.S.S. f Na een snelle voorsprong, de dit seizoen wel makkelijk scorende Luc rondde bekwaam een aanval af, nam Overloon het heft in handen. Het draaide de achterstand om in een voorsprong en zonder echt in gevaar te komen voetbalden de S.S.S.-ers de wedstrijd uit. Enige minpunten m de wedstrijd waren het bij tijd en wijle roekeloze gedrag van de tegenstander en het optreden van de scheidsrechter, die door de aanwezigheid van een controleur het nodig achtte om met gele kaarten te strooien. Ook het negeren van het buxtenspelsignaal van de SVOC. vlaggenist bij de tweede tegentreffer riep vraagtekens op. SVOC 4 EWC4 2-1 In deze 6 punten wedstrijd liet "ut Vierd" eindelijk zijn ware aard zien en stuurde de verliezers uit Well zonder punten naar huis. Na twee prachtige doelpunten van P-J en Leo, en ook weer veel gemiste kansen wisten we een mooie 2-1 op het scorebord te zetten zodat we weer een plaats op de ranglijst zijn gestegen. P.S. "ut Vierd" friends: volgende week zondag om 16:00 uur in de Koster verzamelen om via de Terp naar Zomaarpop te gaan. SVOC5 Leunen5 1-2 T ie, TT Houwen was de maker van het enige doelpunt voor SVOC. In de 1 helft was het tussen deze buren. In de 2e helft zette het 5e door maar wist niet meer te scoren. Grote clubactie: Graag willen we de inwoners van Oirlo en Castenray bedanken voor het kopen van de loten grote clubactie. In dit dorpsblad zal t.z.t. ook de uitslag van de trekking bekend worden gemaakt. Ook willen we de speelsters van de A en de spelers van de B jeugd bedanken voor hun inzet bij de verkoop. een gelijk opgaand duel jKORF.BAI^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8