-3- Castenray 08 oktober '02 Notulen: ouderraadvergadering 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 4 september jl. - Opbrengst rode kruis 236,-; - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Jaarrekening ouderraad; er zit voldoende in kas om evt. weer een schenking aan de school te doen, het team zal overleggen of er behoefte is aan iets, als dit nu of in de toekomst is dan zullen ze het voorleggen aan de OR. - Kascontrolecommissie geeft zijn goedkeuring over de aangetroffen financiële stukken. - Kascontrolecommissie voor volgend jaar; Henny Dinghs en Marja Claessens - Ria zal ieder jaar in januari de kascontrole uit laten voeren. - Informatieavond over dyslexie in de Foekepot - Mariet volgt nu al een cursus, hoe om te gaan met dyslexie. - Vanuit de OR is er geen interesse. 4 ^GGolnformatieavonden; de vorige keer zijn er maar enkele ouders gekomen en het kost toch €90,- en de vraag is of dit de kosten waard is? Er wordt besloten om geen gebruik te maken van dit aanbod. - Sinterklaas; actielijst wordt bijgewerkt - Concept verkiezingen; volgende vergadering - Notulen vragenhalfuurtje - schoolreisje; programma niet te vol en 1 gedeelte (niet te zwaar) educatief. - Kermis; in de OR zijn de meningen verdeeld, maar het team heeft besloten om gewoon ieder jaar de kinderen met de kermis naar school te laten komen. De inloopmorgen blijft. -Onderhoud oberen Het team zal in samenspraak met de OR een brief naar de ouders laten gaan waarin alles nog eens duidelijk toegelicht zal worden. 5. Punten onderwijsteam: - er is een brandontruimingsoefening geweest en die is zeer goed verlopen. - Chrit Janssen komt meer tijd op school - Vrijdag is de meningokokken-inenting - Groep 1 -2 heeft een stagiaire - Er is een ICT stagiaire - Groep 5-8 is naar het Limburgs museum geweest - kleding inzameling, opbrengst; 759, 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: - Mart heeft een kerstgroep in de aanbieding; er is voldoende op school; kerstballen kan de school nog - Nog9geen reactie gekomen voor een kast voor de brigadiers, de politie kijkt of er nog een kast staat. - Zou er een lichte huishoudtrap kunnen komen?; Dionne zorgt hiervoor. - Dionne maakt complimenten voor de versiering. - Kan er een groepsfoto besteld worden door de ouders?; ja 7. Aandachtspunten, volgende vergadering: - concept verkiezingen - kerstviering Volgende vergadering; 03 dec. 20.00 uur. 8. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadenng. 0»derr% R.K. Basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3