Stichting Jeugdwerk Castenrav GOEDE VOEDING GOEDE GEZONDHEID Zaterdag 25 januari: Jong Megjesbal te zwaar? te licht? geen energie? Informeer vrijblijvend! Wil Janssen telefoon: 57 19 85 Email: w.jans@tref.nl Herbalife -13- Het was afgelopen zaterdag met 43 kinderen weer een Castenrayse invasie naar het zwembad van bungalowpark Loohorst. Iedereen heeft zich prima vermaakt en prima gedragen! Langs deze weg willen we alle ouders bedanken die zo vriendelijk zijn geweest om de kinderen te brengen en te halen. Aangezien we ook dit jaar weer een met een grote groep kinderen werken zijn we regelmatig genoodzaakt om de hulp in te roepen van ouders, in dit geval om te rijden. We hebben ons er zelf op betrapt dat we vaak "dezelfde mensen benaderen om te chauffeuren. Dat zijn dan de mensen die meer dan 4 kinderen in een auto kunnen vervoeren, want... dat schiet lekker op. De volgende keer als we gaan zwemmen plaatsen we van te voren een oproep in de Schans zodat ook andere ouders zich kunnen opgeven als ze bereid zijn om rond 18.00 uur en 21.00 uur op en neer naar het Loohorst te rijden. Dit ter informatie. Opgeven voor activiteiten is vanaf nu niet meer bij Bea maar bij Regi Heidens (571590) Zaterdag 19 oktober: Playback-Show. We hebben negen optredens, een mooi aantal voor een avondvullend programma. Zaterdagmiddag krijgen jullie de gelegenheid om te oefenen in de Wis. Tussen 13.00 uur en 15.30 uur is de zaal open. Iedereen mag dan twee keer oefenen. Uiteraard mag je ook blijven kijken naar de andere deelnemers. Elders in deze schans vind je een overzicht van alle liedjes die jullie kunnen verwachten. Zaterdag 2 november: Doet ie 't of doet ie 't niet van 20.00 uur tot 22.00 uur. Kosten 1,50. Opgeven kan tot en met dinsdag 29 oktober bij Regie, telefoon 571590 Zaterdag 16 november: Kienen. Dit kost 2,00 en ook hiervoor kun je je opgeven Zondagmorgen 17 november: Eerste bijeenkomst voor liefhebbers van deelname aan de Jeugdzitting Zaterdag 30 november: Dropping. i - r

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13