RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Aan alle inwoners van Castenrav Fanfare DORPSKLANK Castenray Het Prins Bernhard Cultuurfonds Limburg Anjerfonds) heeft aan de Castenrayse fanfare Dorpsüank een subsidie toegekend van Euro 3700»- De fanfare die in november 25 jaar bestaat zal dit bedrag besteden aan uitbreiding c.q vernieuwing van instrumentarium. Het Prins Bernhard Cultuurfonds is een instelling die zorg draagt voor ondersteuning van de culturele verenigingen en die jaarlijks voor dit doel de bekende Anjerloten door de verenigingen huis aan huis laat aanbieden. OUD IJZER ACTIE Zaterdag 21 September komen wij weer oud ijzer ophalen. Beste leden er hangen nog enkele vraagprogramma's in de kast bij het oefenterrein. Als jullie je willen opgeven geef dit dan tijdig door. onderwerp Onderhoud fietspad Horsterweg Geachte bewoner/bewoonster, Enige tijd geleden is de Horsterweg door de Provincie Limburg overgedragen aan de Gemeente Venray. Sinds die tijd is ook het beheer van de Horsterweg met bijbehorende vrijliggende fietspaden overgegaan naar de gemeente. Daar het fietspad aan de zuidzijde in een slechte staat verkeerd, wordt dit in september/oktober gerenoveerd. Dit betekend dat de onregelmatigheden zullen worden vlakgefreesd of geëgaliseerd en vervolgens zal het gehele fietspad vanaf Leunen tot aan Castenray worden voorzien van een nieuwe deklaag. Ook enkele aansluitingen op de Horsterweg welke het fietspad kruisen zullen worden aangepakt, evenals de inritconstructies van enkele aanwonenden. E.e.a. heeft tot gevolg dat de fietsers vanaf Leunen richting Castenray tijdelijk gebruik zullen maken van het fietspad aan de noordzijde. Dit zal middels een duidelijke bebording worden aangegeven zowel in Leunen als in Castenray, alsook langs de route op de diverse aansluitingen. De duur van het project bedraagt ca. 3 a 4 weken. Enige overlast voor fietsers en verkeer kan niet worden voorkomen. Graag Uw begrip hiervoor. Vanaf eind oktober kunt U weer gebruik maken van een egaal fietspad. Hoogachtend, Ing. W.P.M. van den Heuvel Beheerder Wegen/Straten/Pleinen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 15