Basisschool 'De Stek' -Ook het juiste adres voor phlllpsen uw kanten Ware gerechten Verrassendgezond en gemakkelijk! Deze week in de aanbiedingRundergoulash -13- Bedankt beste mensen Graag wil ik van deze uitgave van 'De Schans' gebruik; maken om een dankwoord te richten aan alle ouders en inwoners van Castenray. Ik wil een ieder danken voor de fijne tijd die ik hier heb mogen doorbrengen. De hartelijkheid, de betrokkenheid, de saamhorigheid en de hulpvaardigheid van de mensen in Castenray hebben mij enorm aangesproken. Het is daarom voor mezelf een verrijking geweest om hier te mogen werken. Vooral mijn collegae wil hierbij nog eens extra noemen. De enorme inzet, de fijne collegiale sfeer en het 'hart hebben voor de school en haar kinderen', heb ik enorm gewaardeerd. Ik mag daarom zeggen dat ik met dankbaarheid terugkijk en dat Castenray voor mij een ereplekje in mijn hart heeft gekregen. En de volgende woorden van de Limburgse band 'Rowen Hèze' zijn hierbij voor mij zeker van toepassing. 'Het is beter verliezen, dan het nooit hebben gehad! Extra handen in de sroep Tot de herfstvakantie krijgt groep 5 extra hulp in de vorm van een extra leerkracht. Deze leerkracht gaat op reïntegratiebasis op onze school werken. Rondbrengen 'De Schans' in de vakantie Woensdag 10 juli en woensdag 14 augustus om 9.30 uur kunnen de kinderen 'de Schansen' op school ophalen om ze vervolgens te bezorgen. Basisschool 'De Stek' Louis Koppes ecia/; Venrayseweg 151 Horst tel.: 0478-571251 Openingstijden: di, wo, do 08.00-18.00, vrijdag 08.00-20.00, zaterdag: 08.00-15.00 Aanbieding geldig van vrijdag 5 tot en met donderdag 11 juli

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13