OUDERRAAD -11- l. Opening: - Hans heet iedereen van harte welkom, vooral de nieuwe directeur en de nieuwe leden van de OR en opent de vergadering. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Vergadering verkeersbrigadiers, adoptieagent komt les geven aan groep 7 en 8, komend jaar is onze school aan de beurt. - Lijst brigadiers voor volwassen is klaar, voor de leerlingen nog niet helemaal en de nieuwe brigadiers zijn geïnstrueerd. 4. Algemene punten: - Verkiezingen; Hans en Leonie stoppen er mee en er zijn 2 ouders bereid gevonden om hun plaats in te nemen nl: Maijo van Gaal en Wilbert Classens. Elly P. en Maria S. zijn herkozen. - Laatste schooldag; De commissie heeft het draaiboek van het team gekregen en Ger is gevraagd om te helpen en er wordt nog hulp van enkele ouders gevraagd. - Rode Kruisactie; We hebben oude zakjes gekregen om kosten te besparen en er zijn nog reservezakjes, inleveren bij Mart uiterlijk 29 juni. Ellie en Mart zullen het ingezamelde geld tellen. 5. Punten onderwijsteam: - Marcel Nijs vertrekt, dit is afgelopen donderdag bekend geworden, hij gaat naar het Blariacum College in Venlo. - Louis legt uit hoe de nieuwe formatie wordt voor het volgende schooljaar, het is nog niet helemaal klaar. - Louis bedankt Hans en Leonie namens het team, en overhandigt een presentje. - Louis bedankt de ouderraad voor de afgelopen twee jaar en zegt dat hij heel plezierig met allen heeft samengewerkt. 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: Ellie B. vermeld dat er weer versierd is op school Brigadiers krijgen een VW bon. De kast is aan het verslijten, er zal een nieuwe moeten komen. Er zijn 5 nieuwe jassen besteld. Oude jassen worden bewaard voor verenigingen. Er zijn 6 vrijwilligers die wil Elly weer een presentje geven, er zijn voor komend jaar 2 extra vrijwilligers. Wilbert vraagt om de nodige papieren voor de nieuwe leden, Wil zal hiervoor zorgen. Hans zegt dat hij altijd met plezier in de OR heeft gezeten, hij wil alle OR leden van de afgelopen 9 jaren hartelijk bedanken voor de prettige samenwerking. Hans bedankt Louis en Marcel namens de OR en wenst hen beide veel succes voor de toekomst. Dionne Donlou stelt zich voor aan de OR. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 14 mei jl. Notulen zijn akkoord; mmi

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11