-5- Sponsors Bierfeesten 2002 go o% A A Accountants Horst Alcast bv alluminum ramen-deuren Castenray Arts Theo Begrafenisonderneming Horst Bakker Cees Tuincentrum Meterik Brouwketel de P.R. Materiaal Breda. Camps G Vee en Varkenshandel Oostrum Clabbers Grafische communicatie Grubbenvorst Classens Jan Tuinbouwbedrijf Castenray Dekkers K. Tweewielers Wanssum Divrina IJS Veenendaal Evenaar de Café Venray Friesen Fam. Castenray Geurts Hoeijmakers Tuinaanleg Horst Gommans BV Electro Oirlo Heineken Bierbrouwerijen Helmond Hendrix Garage en Takelbedrijf Lottum Hendrix Smits Loonbedrijf Castenray Hesen - Kuijpers Café Castenray Inalfa Industries BV Venray Janssen van Neerven Assurantiën Horst Kaufeld fysio-fitness Horst Kerstens Houtslopersbedrijf Deurne Klumpke 't Cafetaria Castenray Kreitenberg de Garage Horst Kusters BV Steenhandel Heide Lava Drinks Koffie J. Arts Castenray Leendertvan Transport Broekhuizenvorst Loge Producs Sevenum Masta Sportprijzen Deurne Mulder de Strijbos loonbedrijf Castenray Nabben Verhuur Meerlo Numac Groep BV Castenray Oriental Dynasty Restaurant Castenray Paardekoper Varkenvoeders Broekhuizenvorst Philipsen Antiek Horst Philipsen Versspecialist Castenray Planatec BV Castenray Rabobank Venray-Meerlo-Wanssum Venray Saweco BV Mengvoeders Oirlo Teunesen BV Zand en Grindhandel Gennep Teunissen BV Aannemersbedrijf Ysselsteyn Vegio Verzekeringen Oirlo Verhagen Bakkerij Liessel Versieyen Detail BV Oirlo Vista Accountants Horst Walter Fresh Food Castenray Wijnhoven Interieur America Wis de Gemeenschapshuis Castenray Zegers-Wismans Aannemersbedrijf Horst ZON Veiling Grubbenvorst

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 5