-13- Verslag openbare dorpsraadvergadering van maandag 22 april 2002 in café Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur. Basketbalpaal op de JOP nog steeds niet geplaatst; nogmaals bij de gemeente aan de bel trekken. De notulen worden na deze mededeling goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris. 3. Verslag Dorpsradenoverleg 4 maart 2002 Woningbouw op de kerkdorpen; in Castenray kunnen volgens het huidige bestemmingsplan nog 20 woningen gebouwd worden; of dit na herziening van dit plan ook nog mogelijk is, moet blijken Er zal door dorpsraad Castenray in het najaar een woonenquête gehouden worden Over de verdeling van de leefbaarheidsbudgetten wordt de vergadering het niet eens; hierop zal in een volgende vergadering worden teruggekomen. Heidemij Arnhem start weer een nieuwe ronde "kern met pit"; op de volgende vergadering zal de secretaris informatie verstrekken m.b.t. de criteria. Harry Hoitackers zal per 1 september 2002 stoppen als voorzitter van dorpsradenoverleg. Ook Harry Heidens zal per die datum stoppen als penningmeester. 4 Ingekomen stukken en mededelingen Verslag Synthese Jeugddebat niet publiceren in De Schans; hiervan is reeds uitgebreid melding gedaan. Openbare vergadering van 17 juni 2002 wordt verschoven naar 24 juni 2002 in verband met de vergadering van De Peel leeft op 17 juni. Opening JOP op 2 juni a s. 14.00 - 16.00 uur; Comité JOP zorgt voor een programma Afdakjes boven de picknicksets worden aangeschaft als de nieuwe sets geplaatst zijn. Nieuwe leden dorpsraad; we blijven zoeken naar versterking van de dorpsraad Verkiezingen 15 mei 2002. Dezelfde personen zullen in het stembureau zitting hebben. 5. Evaluatie gesprek met W. Sassen d.d. 4 april 2002 Tijdens dit overleg zijn o.a de renovatie van de Castenrayseweg, het plateau op de Horsterweg bij de kerk en het herstel van het fietspad langs de Horsterweg aan de orde geweest. Begin juni komen we weer bij elkaar voor nader overleg. 6. Evaluatie informatieavond Horsterweg De voorzitter legt nogmaals uit dat aan de uiteindelijke reconstructie van deze weg niets te veranderen valt, daar het verkeersveiligheidsplan landelijk is vastgelegd. Kleinere zaken, zoals lengte van een plateau, kunnen misschien nog wel, in overleg met de gemeente, aangepast worden. De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering 18 februari 2002 1. Opening

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13