13 Zij-actief (L.V.B.) TIEF Zaterdag 27 april 2ÖÖ2 van 10.00 -12.00 uur oud papier inzamelen bij Piet Arts Vervolgcursus schminken. Drie leden van onze toneelgroep hebben zich aangemeld voor een vervolgcursus schminken. Door omstandigheden zal de vervolgcursus direkt na de grote vakantie beginnen. De exacte data van de lesavonden volgen nog. Wij wensen de deelnemers een leuke maar vooral leerzame cursus. Agenda. 11 mei 2002 ontspanningsavond 2 september 2002 eerste repetitieavond 12 december 2002 generale voorstelling 14 en 15 december 2002 uitvoeringen 24 april Kapper Vanavond komt de kapster ons uitleggen hoe we het beste ons haar kunnen föhnen of opsteken. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Actie kinderhulp In de week van 7 t/m 14 mei vindt de collecte Kinderhulp" plaats. v'0"™"1"'""" De leden van Zij-actief zullen in deze week de zakjes komen ophalen. Alvast bedankt namens alle kinderen die hulp nodig hebben voor uw (gulle) gift. Mededeling contributie De Rabobank is op dit moment bezig met het maken van een nieuw incasso-programma. Als dit programma klaar is kan onze penningmeesteres gaan starten met het innen van de contributie. 7 mei Kringbedevaart te Afferden Op dinsdag 7 mei a.s. zal in Afferden de kringbedevaart gehouden worden. Omdat kring Venray overgegaan is naar kring Noord zal deze gebeurtenis dus niet zoals gebruikelijk in Oostrum maar in Afferden plaats vinden. Pastoor Peeters zal de dienst voorgaan. Deze begint om 19.30 uur. Het dameskoor uit Ottersum zal de dienst in de Mariakapel opluisteren. De bedevaart wordt georganiseerd door de afdeling Ottersum. Na afloop kun je op eigen kosten koffie met vlaai gebruiken in zaal Raaymakers te Afferden. Wij wensen de leden die aan deze bedevaart deel zullen nemen een mooie avond toe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 13