10 Jeugd SVOC '01 - dag op 25 mei. Op zaterdag 25 mei zullen alle jeugdspelers/sters van zowel korfbal als voetbal van SVOC '01 een gezamenlijke sportdag hebben. De dag is opgedeeld in twee gedeeltes: - 's morgens voor korfbaljeugd van welpen t/m C en voetbaljeugd van F t/m D. Aanvang 9.30 tot ongeveer 12.00 uur. - 's middags voor korfbaljeugd van B en A en voetbaljeugd van C t/m A. Aanvang 13.30 uur tot ongeveer 17.00 uur. Het avond programma is aansluitend op het middagprogramma en 's avonds is er een groot DISCO - BAL voor alle jeugdleden. Vanaf 17.00 gaat het volume omhoog en wellicht ook de sfeer Dus iedereen is van Harte Welkom welpen t/m A, en F t/m A. Ook de ouders en kinderen welke geen lid zijn, zijn welkom in de feesttent. Huldiging van kampioenen. Op deze feestelijke avond zal naast een geweldig Discobal ook de huldiging plaats vinden van onze kampioenen van het afgelopen seizoen. Deze meisjes en jongens zullen onder een enorm applaus een mooie attentie van de voorzitter van SVOC '01 ontvangen. Op TV kabelkrantzal deze huldiging te zien zijn zo spoedig mogelijk, want kampioenen horen toch op TV te komen Dit mag je niet missen Prachtige prijzen te winnen. Op het disco - bal zal SVOC '01 een aantal prachtige prijzen verloten. Calculators, klokjes, sporttassen, shirts en nog vééééél meer zullen onder alle jeugdleden verloot worden. Natuurlijk zal iedereen 's avonds op het discobal zijn, want de prijsuitreiking van de winnende teams van de SVOC dag zullen op deze avond bekend gemaakt worden. Waarna de huldiging plaats vindt op spetterende wijze Om 21.00 uur zal helaas alles afgelopen zijn, maar dan zijn we ook wel eventjes 12 uur lang bezig geweest en hoe Tot ziens allemaal op zaterdag 25 mei op de Heesakker. Ps alle jeugdleiders worden verwacht op deze dag.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 10