Bondsvoorzitter Jeu Classens uit Castenray. Hesen De foto' s van de afgelopen carnaval kunnen bij café bekeken en besteld worden. Wedstrijdbal deze week geschonken door: Nellies Modestoffen, Oirlo Telecommunicatie Rocora, Ven ray Vloerencentrum Venlo, Venlo Cafe zaai Wiihelmina, Swolgen Cafe Huisman, Venray Zaterdag 30 maart: SVOC A - Maashees aanvang 16.30 uur. SVOCB -Leunen aanvang 17.00 uur alle spelers worden verwacht Diny Classens uit Castenray is in het kader van "vrijwilligers-ontmoeten-vrijwilligers"eregast van de KNVB bij de oefeninterland tussen Nederland en Spanje op 27 maart in stadion Feijenoord. Op die dag zal bondsvoorzitter Jeu Sprengers haar huldigen voor haar belangenloze inzet als sponsorwerver van voetbalvereniging S.V.O.C.'Ol Bij grote evenementen zet de KNVB op basis van een thema een elftal vrijwilligers in het zonnetje vanwege hun verdienste voor hun voetbalvereniging. Het centrale thema bij de wedstrijd tussen Nederland en Spanje is "sponsorwervers". Diny Classens verzorgt voor S.V.O.C.'Ol en voorheen S. V.Castenray uit Castenray sinds 1993 de sponsorwerving. Mede door haar inzet zijn de meeste teams voorzien van een kledingsponsor en heeft ze het voor elkaar gekregen circa 110 balsponsors te werven. Samen met haar echtgenoot neemt ze ook de administratieve kant voor haar rekening. Het innen van de sponsorgelden en het nauwgezet controleren op de naleving van de sponsorovereenkomsten heeft haar volledige aandacht. Voor de club is haar inzet en enthousiasme onmisbaar. De vrijwillige sponsorwervers die door een ieder voorgedragen konden worden, zijn afkomstig uit alle hoeken van het land. Het management betaald en amateurvoetbal hebben het definitieve elftal vastgesteld bestaande uit negen vrijwilligers uit het amateurvoetbal en 2 vrijwilligers uit het betaald voetbal. De vrijwilligers krijgen voorafgaand aan de wedstrijd een rondleiding, een workshop sponsorwerving en een buffet aangeboden. Tot slot kunnen zij de wedstrijd bijwonen vanuit een skvbox

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8