DORPSKLANKJES Fanfarenieuws maart 2002 Carnaval Het carnavalsseizoen is weer achter de rug, als fanfare kijken we terug op een drukke maar zeer zeker geslaagde opluistering van de diverse festiviteiten. Vanaf deze plaats willen wij de leden van de Caseise joekskapel Op tied Muuj bedanken voor de fijne samenwerking BEDANKT Jaarvergadering Donderdag 21 maart heeft de jaarlijkse algemene ledenvergadering plaatsgevonden. Aftredende bestuursleden waren Nelly Emonts en Plet Direks zij stelden zich wederom herkiesbaar,zij werden door de vergadering voor een nieuwe periode benoemd. PROFICIAT Voorafgaand aan de jaarvergadering werd voor de jeugdleden die in opleiding zijn voor het A en B diploma, en voor slagwerkopieiding een voorspeeiuur georganiseerd. Samen met hun ouders waren zij aanwezig en na de koffie met vlaai lieten zij horen wat men zoal op korte tijd kan presteren op een blaasinstrument en op kleine trom. Met veel elan werden de muziekstukjes uitgevoerd, waarna zij uit handen van de voorzitter een paasattentie kregen aangeboden. Jubileumviering Het 25 jarig jubileum van de fanfare zal gevierd worden op zaterdag 23 en zondag 24 november 2002. Het programma zal er als volgt uitzien. 23 november opluistering H.Mis feestavond in De Wis voor alle inwoners van Castenray orkest: GOING LA PAZ 24 november brunch voor leden en genodigden huldiging jubilarissen receptie gezellige middag met muziek van een aantal joekskapellen Ledenwerving Er is een werkgroep ledenwerving geformeerd bestaande uit Hay Dinghs, Wiel vn Rensch en Louis Vroemen. Deze werkgroep zal in de komende tijd alle oud leden van de fanfare benaderen en in een persoonlijk gesprek met hen van gedachten wisselen over een mogelijk hernieuwd lidmaatschap van onze fanfare. Opleidingen De groep volwassenen die in januari is gestart met het leren lezen van noten zijn inmiddels begonnen i het bespelen van een instrument. 6 personen op bugel en 1 persoon op tuba. Als gezamenlijke groep volgen zij nu les bij Will Jacobs in Oirlo. VEEL SUCCES

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3