-18- Stichting Jeugdwerk Castenrav Oproep voor alle jeugd (ook de 12-plussers): WEJEBE BLITTERSWSJCK B.W. Wil zo goed In Mie auto's Uw mobiliteitspartner 24 uurs service Op de eerste plaats willen we alle ouders bedanken die afgelopen zaterdag bereid waren om met de kinderen mee te fietsen met de paasspeurtocht. We mogen terugblikken op een frisse en geslaagde avond, al werd het een beetje aan de late kant. We hebben daarom de prijsuitreiking niet meer gedaan en beloofd om de winnaars in deze schans te zetten. Hier zijn ze dan: Eerste plaats groep met: Geert Segers, Susan Stiphout, Sandra Strijbos, Astrid Classens en Kelly Wismans De eerste prijs is een chocolade paashaas. De haas wordt persoonlijk thuis bezorgd. Niet alle groepen hebben het spel "Paashaassjoelen" gedaan omdat op het laatst alle chocolade eieren gebutst waren. Dit spel hebben we dan ook niet meegerekend. Zaterdag 30 maart: hebben we jullie huip nodig om een fundering te maken voor een basketbalpaal op onze JOP-piek aan de Horsterweg. We beginnen om 10.00 uur. Zaterdag 6 april: Herhalingsiessen dariscursus. Hierbij moeten we wel bijzetten dat deze avond alleen is voor degenen die een paar maanden geleden de cursus gevolgd hebben. Wil je weten of je de pasjes nog kent? Geef je dan op! Het kost 1,00. Zaterdag 27 april: knutselavond Zaterdag 18 mei: dart competitie Oude heerweg 23 - 5883 AC Blitterswijck Tef. 0478 - 53 24 44 - fax 0478 - 53 26 41 - E-mail.wejebe@rdc.net Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur geel/grijs kenteken Reparatie en onderhoud Schade - afwikkeling en herstel inbouw alarm en navigatiesystemen Airco's afvullen en reinigen [Dealer 45km auto's Verkoop Adno truck-accessoires Erkend Bovag lid Wasserette www.wejebe.nl -è

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 18