-13- Basisschool 'De Stek' Nieuwe leerlinsentafels Vorige week donderdag zijn de leerlingentafels van de groepen 4, 5 en 8 vervangen door nieuwe tafels met bredere geleiders voor de laadjes. Wisseling groepsleerkrachten In samenspraak met de medezeggenschapsraad hebben we de volgende verandering toegepast. Vanaf donderdag 7 maart is Jacqueline de groepsleerkracht op donderdagmiddag en vrijdagmiddag in groep 5/6. Donderdagmorgen is Gemma de gehele ochtend in groep 5/6. Louis gaat op vrijdagmiddag les geven aan groep 7/8. De reden voor deze wisseling is meer tijd vrij te maken voor directietaken en ondersteuning van de ICT-ontwikkeling op school. ICT Als team zijn we samen bezig geweest met een stukje nascholing. De kinderen van groep 5/6 kunnen inmiddels werken met paint (tekenprogramma) en zijn begonnen met wordpad (tekstverwerkings-programma). De kinderen van groep 7/8 halen regelmatig hun informatie van het kennisnet. Daarnaast is het team begonnen met het werken aan het leerlingvolgsysteem op het netwerk en hebben we twee werkgroepen rondom ICT gevormd om het computeronderwijs op onze school beter gestalte te kunnen geven. Onderhoud rondom de school Aanstaande zaterdag 9 maart wordt er door ouders weer meegeholpen bij het onderhoud. We beginnen om 9.00 uur. Kledinginzatneling Volgende week dinsdag 12 maart is er weer de kledinginzameling op school. U bent dan in de gelegenheid om 'oude' kleding, stoffen, gordijnen en schoenen in plastic zakken af te geven op school voor 8.45 uur. Ook op maandag 11 maart maart kunt u na 15.45 uur uw spullen op school afgeven. Vrije das kinderen op woensdag 13 maart a.s. Woensdag 13 maart is er, zoals u waarschijnlijk al weet, de extra ingelaste studiedag van het SKPOV. Alle teamleden zijn dan de gehele woensdag in Asteria voor een stukje nascholing in WSNS-verband. Aanmelden nieuwe leerlingen Maandag 18 maart tussen 16.00 - 17.00 uur is er de mogelijkheid tot het aanmelden van nieuwe leerlingen in basisgroep 1. Als leerling kunnen worden aangemeld de kinderen die in het schooljaar 2002-2003 vier jaar worden (dus: kinderen geboren tussen 1 augustus 1998 en 1 augustus 1999). Samen met uw kind kunt u dan ook een kijkje nemen in de groep, even door de schooi wandelen en een praatje maken met de leerkracht(en). Bij het opgeven dient u de juiste persoonsgegevens van uw kind te overleggen: derhalve wordt verzocht het trouwboekje of paspoort mee te brengen. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 9