OUDERENBOND gSnlnr RU1TERCLUB "DE EENDRACHT" 20 Jaarvergadering - feestavond towjto' We verwachten iedereen die zich opgegeven heeft op onze jaar- en feestvergadering. We beginnen om 18.30 uur met een weivoorziene koffietafel. De agenda voor deze avond is in "De Wis" aanwezig. We hebben 73 aanmeldingen, dus het wordt een volle zaal en we rekenen op een gezellige avond. Beiastingvooriichting Woensdag 13 maart a.s. komt de heer Steverink de uitgestelde belastingvoorlichtingsmiddag verzorgen. Het is de moeite waard om te komen luisteren, want hij kan boeiend iets uitleggen en ook voor vragen is hij opgeleid om deze te beantwoorden. We rekenen op veel belangstelling; aanvang 14.00 uur. Bedevaart Smakt Op 20 maart a.s. hebben we weer de jaarlijkse bedevaart naar Smakt in samenwerking met Oirlo - Oostrum - Castenray. Om 15.00 uur is er een H. Mis en daarna in het "Pelgrimshuis" Koffie met vlaai uit de kas van onze vereniging. Verdere consumpties zijn voor eigen rekening. U kunt zich opgeven voor deelname tot en met 17 maart a.s. Ook voor vervoer zorgen wij, zodat u daar niet voor thuis hoeft te blijven. Opgeven kan ook tijdens de feestavond. Wij rekenen op een grote deelname. Nieuwe leden - contributie We hebben inmiddels 5 nieuwe leden mogen inschrijven. We zijn hier erg blij mee, want zodoende overschrijden we weer dc 100 ledengrens, waar we als afdeling Castenray best trots op mogen zijn. Zijn er nog mensen die lid willen worden dan zijn deze van harte welkom. De contributie bedraagt 12,— per jaar per persoon. Deze kan voldaan worden op onze feestavond of in de brievenbus bij onze penningmeester Mart Smulders, Horsterweg 45c of bij een van de andere bestuursleden. U kunt natuurlijk ook per bank betalen via nummer 13.32.98.418 t.n.v. KBO afd. Castenray. GQEDEDAG RUITERS/AMAZONES Hierbij nodigen wij u uit voor de jaarvergadering van de kring Noord Limburg die gehouden zal worden op maandag 11 maart a.s. om 20.00 uur in cafe/zaal De Leste Geulde/'t Östenriekske, Noordsingel 75 te Horst. Tevens zal op deze vergadering het dagelijks bestuur van de regio Limburg aan u worden voorgesteld. Tevens nodigen wij jullie uit voor een DRESSUUR CLINIC o.l.v. de heer W. Ernes Dinsdag 12 maart a.s. aanvang 20.00 uur in manege Wienshof te Hegelsom, entree vrij. Het besteer van LRV en PC "De Eendracht" Castenray -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 18