Basisschool 'De Stek' wm -3 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Meubilair In de carnavalsvakantie is ons meubilair teruggekomen van de fabriek. Men heeft geprobeerd het probleem met de te los zittende laadjes te verhelpen. Helaas is dit onvoldoende gelukt. Inmiddels hebben wij de telefonische toezegging dat een groot aantal tafels zullen worden vervangen door nieuwe Speelplaats Afgelopen zaterdag is door de speelplaatscommissie de nieuwe basketbalpaal geplaatst. Ook hebben we een prachtige picknicktafel op de speelplaats gekregen en zijn er bij de ingangen nieuwe afvalbakken geplaatst. Het laatste project is de verlichting van de speelplaats. Daarmee wordt het project afgerond. Grievsolf Afgelopen maandag bereikte de griepgolf op onze schooi een hoogtepunt. Maar liefst 23 kinderen waren ziek. Dit is l/5de deel van onze schoolpopulatie. Verder waren er ook twee leerkrachten ziek. Wat dat betreft hielden kinderen en leerkrachten zich in evenwicht. Twee zieke leerkrachten is ook 1/5de deel van het aantal leerkrachten. Kledinsin zamelin g Dinsdag 12 maart is het weer inzameling van kleding. U kunt uw kledmgzak(ken) op maandag na schooltijd en op dinsdag voor schooltijd op school afgeven. Ook nog draagbare schoenen, bij voorkeur aan elkaar gebonden, kunnen worden ingeleverd. Ouderhulp op zaterdas 9 maart Zaterdag 9 maart wordt er door ouders weer gewerkt rondom onze school. We beginnen om 9.30 uur. De ouders van de volgende kinderen zijn daarbij aan de beurt: Ilse Bongers, Loes Donders, Kim Cremers, Steven Ho, Jeffrey Classens, Joey Friesen, Mark Seykens, Maikel Sommers, Sid Classens en Kai Cremers. Namens het onderwijzend personeel zal Gemma Ruhl aanwezig zijn. Klussen die op het programma staan zijn het vegen van de speelplaats, onderhoud van de tuin, afvoer 'composthoop' speelplaats en wassen ramen klaslokalen aan de buitenzijde. Graag meenemen van tuingereedschap, kruiwagens, aanhangwagen en eventuele materialen voor het ramen wassen. Bij voorbaat reeds onze dank setjes. Team 'De Stek' De ouderraad V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 3