OUDERENBOND beweging! Belastinginformatie In verband met een overlijden binnen de familie van de heer Steverink kan de bijeenkomst van vanmiddag 27 februari niet doorgaan en is verplaatst naar woensdag 13 maart a.s. Jaarvergadering en feestavond In verband met de koffietafel graag opgeven bij MieThielen 571340 Nel Cox TmusTacken 571249 Mart Smulders Leo Philipsen 571529 Aanmelden voor deelname t/m 1 maart a.s. Heemkunde Op 4 maart a.s wordt er aan de hand var dia's een avond georganiseerd over oude boerderijen - veldwegen - families - etc. (zie bericht Heemkundig Genootschap) - Het belooft eer; gezellige en interessante bijeenkomst te worden. Daar dit vooral ouderen aangaat, wordt dit in samenwerking georganiseerd. We rekenen op een grote belangstelling; de entree is gratis; koffie/thee kost 0,50 en consumpties normale prijzen. Nieuwe leden Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. U kunt zich aanmelden bij een van de bestuursleden of u komt naar een van onze bi jeenkomsten en geeft u daar op. De contributie bedraagt 12,00 per persoon per jaar. Aan alle leden van de Ouderenbond Op woensdag 6 maait a.s. hebben we weer onze jaar- en feestvergadering in De Wis; aanvang 18.30 uur Agenda: Opening door de voorzitster Presentielijst Koffietafel Hierna gaan we verder met de vergadering Goedkeuring notulen jaar- en feestvergadering van 28 maart 2001 Jaarverslag .2001 secretaresse Financieel verslag penningmeester Verslag kascommissie W. Vullirtgs en G. Luykx Benoeming kascommissie G. Luykx en Bestuursverkiezing; aftredend en herkiesbaar, Truus Tacken-Jenneskens. Tegenkandidaten kunt u schriftelijk indienen bij het secretariaat, Pastoor Verheggenstraat 1 te Castenray, tot 2 maart 2002 Verkiezing voorzit(s)ter Mededelingen en voorstellen; voorstellen kunt u indienen bij het secretariaat, Pastoor Verheggenstraat 1 te Castenray tot 2 maart 2002 Contributie 2002; deze bedraagt 12,-- per lid Rondvraag - De verdere avond zal doorgebracht worden met een muzikale groep 50+ uit Horst Sluiting en einde van deze avond zal omstreeks 22.30 uur zijn g De diverse verslagen voor deze vergadering ontvangt u bij binnenkomst. het bestuur: 57.1589 571630 Met vriendelijke groeten Het bestuur. O

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 2