TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y EEDElNf Agrarische Jongeren Kontact-Venray organiseert, in samenwerking met LLTB en JAV de thema-avond; Toekomst voor agrarisch Venray volgens de Venrayse politieke partijen Op donderdag 21 februari 2002, 20.00 uur in zaal Roelanzia te Ysselsteyn Met discussieleider G. Koopmans Alle geïnteresseerden en betrokken zijn uitgenodigd!! Dorpencompetitie junioren De dorpencompetitie voor junioren zal starten op 10 april 2002. Inschrijven kan tot en met maandag 4 maart. Er zijn geen inschrijfkosten Tennislessen Begin april starten we met de tennislessen welke verzorgd zullen worden door Frans Zwets. Deze week hebben jullie het inschrijfformulier ontvangen. Opgave kan tot en met 4 maart 2002. Zoals bij jullie bekend zullen we in het jubileumjaar de tennislessen voor de helft van de kosten aanbieden. Nieuwe leden zijn uiteraard van harte welkom. Van de tennisvereniging kun je het navolgende verwachten; tennissen wanneer je maar wilt op nieuwe kunstgrasbanen welke dit voorjaar aangelegd zullen worden Door de aanwezigheid van verlichting tennissen in de avonduren ook mogelijk Wekelijkse tramingsavond voor junioren o.l. v. eigen leden. Wekelijks racketwisselen voor senioren Deelname aan diverse toernooien en competities Dit jaar bestaat de tennisvereniging 20 jaar. Daarom hebben wij ervoor gekozen om; de tennislessen, o.l.v. gediplomeerd tennisleraar Frans Zwets, aan zowel onze eigen leden als aan nieuwe leden voor de helft van de prijs plaats te laten vinden De contributiebedragen zijn als volgt; senioren 75 Euro studerende senioren 50 Euro en junioren 25 Euro. Heb je interesse neem dan contact op met Ine Theeuwen, tel 571812.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4