DOST ZIJN -4 5. Rondvraag Op het speelveldje aan de Pastoor Verheggenstraat is de evenwichtsbalk verwijderd; gemeente vragen om ook de gaten te dichten. Er liggen aan de Pastoor Verheggenstraat en op het grasveld hier nog stenen van de aangelegde Gerrit Artsstraat; taak van gemeente of aannemer deze te verwijderen. Ook dit wordt doorgegeven. Van Synthese is het verzoek gekomen om voor Castenrayse jeugd een jeugddebat te houden; Er is geadviseerd om eerst contact te zoeken met jeugdwerk. Er is kortsluiting ontstaan in de kerstverlichting en zodoende heeft deze enkele dagen niet gebrand; De verlichting wordt in orde gebracht en deze zal volgend jaar wellicht dag en nacht branden. In de Matthiasstraat zijn nieuwe bomen geplant; toch weer platanen. Bij navraag bij de gemeente blijkt dat deze bomen het meest geschikt zijn om langs een straat te planten en men is niet voornemens de bestaande platanen om te zagen. 6. Sluiting De voorzitter de vergadering; hij dankt iedereen voor zijn of haar inzet en wenst allen welthuis. Volgende vergadering 18 februari 2002 enis en crematie on ernermng Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 18 februari 2002 in café Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur AGENDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Opening Notulen openbare dorpsraadvergadering van 14 januari 2002 Verslag vergadering dorpsradenoverleg van 7 januari 2002 Ingekomen stukken en mededelingen Voortgang planning Horsterweg Rondvraag Sluiting j tclcroon leioon oortnr.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 4