-6- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 22 januari '02 Notulen: ouderraadvergadering 1. Opening: - Hans heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 18-t2-'01 jl. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - De voorzitter bedankt iedereen die mee heeft geholpen aan de winterversiering. - Aanvraag voor sponsoring Rabobank. - Mogelijkheden voor kies-techniek goed duidelijk vermelden in de Schans. - De eerste communie is dit jaar op 7 april. 4. Algemene punten: - Carnaval - Receptie Beste Knuppel;Groep I - Boerenbruiloft; Groep II - Jeugdprins(es); Ria Dinghs 5,. Punien onderwijsteam; - Complimenten voor de prachtige versiering! - De schoolfotograaf wil weten wanneer hij kan komen, begin oktober, als groep 1 compleet is. 8. Wat er verder ter tafel kom tl rondvraag: - Kleding inzamelen; zakken met kleding fatsoenlijk behandelen en iemand toezicht houden, er word namelijk veel op gesprongen door de kinderen. - Brigadieren verloopt zeer slecht de laatste tijd, er komen klachten van ouders, enkele afmeldingen, de leerling-brigadiers vaak te laat, kinderen fietsen aan de verkeerde kant van de weg. - Als het zo doorgaat zal het brigadieren volgend jaar niet meer geregeld kunnen worden en zullen de ouders allemaal zelf de kinderen over moeten zetten! Kopie carnavalskrant; kunnen enkele kinderen iets maken voor 26 januari? 7. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Evaluatie carnaval - Communie - Thema versiering school - Brief brigadiers Volgende vergadering; 12 maart 20.30 uur. 8. Sluiting: Hans bedankt iedereen en hij sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 5