-19- Basisschool 'De Stek' Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray risif Carnavalsviering Vrijdag 8 februari mogen alle kinderen verkleed naar school komen. Die dag is er een grote carnavalsviering op school 4 en in 'De Wis'. De kinderen worden om 10.00 uur op school verwacht. Het 4 ||gL programma eindigt om 14.00 uur in 'De Wis'. Tussen de middag krijgen de kinderen ^WÊÈW' een lunch aangeboden van de carnavalsvereniging in 'De Wis'. Hallo allemaal Wij Nina en Nikky komen van de vlakwatercross uit atletiek vereniging Venray regio. Het was echt te gek!!!!!! Meisjes en jongens uit groep 3,4,5,6,7 en 8 deden mee. Meisjes en jongens uit groep 3 en 4 moesten 550 meter hardlopen. Meisjes en jongens uit groep 5,6,7 en 8 moesten 1100 meter hardlopen. Het lijkt heel ver maar het is helemaal niet zo ver. Je moet dan in de bossen rennen. Van tevoren krijg je warming-up dan moetje springen en een clown doetje aan moedigen en een gymnastieklerares doet het voor wat je moet doen. We kregen een nummer en daarmee kon de jury zien welke plaats je had. Je mocht je nummer niet verscheuren wantje mocht nog meedoen aan een loterij. Daar- kon je nog prijzen mee winnen een man draaide met een rad en de eindnummers telden mee. Er was ook nog een clown die allerlei ballonnen blies zoals: een hondje, een beertje met een in de hand of alleen een hartje. Wij hopen dat er volgend jaar meer kinderen uit Castenray mee doen. We willen jullie niet lokken, maar het zou leuk zijn als er meer kinderen mee doen. We kunnen er een wisselbeker mee winnen. Het is leuk en je krijgt altijd een medaille. Een tip: eet niet teveel van tevoren, want dan word je niet zo lekker of je krijgt buikpijn of je wordt misselijk. Dus let volgend jaar goed op als je een brief krijgt. Groetjes van Nikky en Nina uit groep 7/8 Meubilair Vrijdagmiddag 8 februari wordt ons nieuwe meubilair opgehaald door de firma Vanerum en teruggebracht naar de fabriek. Alle tafeltjes en stoeltjes worden gecontroleerd. De tafels worden voorzien van een nieuw geleidingssysteem voor de schuiflades. Vrijdag 15 februari komt het meubilair dan weer terug op school. Team basisschool 'De Stek' Extra trainingsavoad. Donderdag 31 januari is er weer een extra trainingsavond van 20.00 uur tot 22.00 uur bij Jan Classens, schutters maak hier zoveel mogelijk gebruik van, u steekt er altijd wat var» op. Uitslag 5e afdeiings wedstrijd. De Batavieren 1 behaalde 1047 punten, met Leo Steeghs als hoogste schutter met 218 punten. De Batavieren 2 behaalde 996 punten, met Mart Smulders als hoogste schutter met 225 punten. De Batavieren 3 behaalde 897 punten, met Frank Weijs als hoogste schutter met 206 punten. Persoonlijk record, Henk Strijbos met 193 punten. Dinsdag 5 februari trainingsavond, deze begint om 20.00 uur. —-Al. Dinsdag 26 februari Jaarvergadering De Batavieren Café Het Doelhuis, Aanvang 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 19