-17- Jeugdvoetbal SVOC '01. Het ZAALVOETBAL gaat 9 februari niet door. Vriidag 1 februari - ö-jeugd: FITNESS. Van 20:00u-21:15u Vertrek: 19:30u vanaf Sportpark 'Heesakker'. Volgende WINTERACTIVITEIT Speurtocht voor D-E-en F-jeugd Zaterdag 2 februari Als op 16 februari het competitie voetbal wordt afgelast zal er in de zaal gespeeld w orden. Dan geldt het rijscheina dat vorige week in de dorpsbladen is gepubliceerd. Ook de aanvangs- en vertrektijden blijven hetzelfde. OPROEP: We zijn op zoek naar enkele scheidsrechters die om beurten op zaterdag de wedstrijden van het B-l en C-l team willen fluiten. Graag doorgeven aan Harry Voermans: Tel: 571598. Winterprogramma zaterdag 2 februari 2002 Speurtocht voor D-E-F Bijeenkomen om 10.00 uur in de kantine, van daaruit vertrekken we naar Groep 1: Toon Kuypers, Toon Dinghs, Mike Classens (gewijzigd) Groep 2: Frank Houwen, Hay Steeghs, Nico Alaerds Groep 3: Henk Classens, Berna Hebing, Teun Cremers Groep 4: Theo Philipsen, Frank Heetkamp, Romee Huibers Groep 5: Petra Raaymakers, Leo Peeters, Laurens Hellegers Groep 6: Theo Rijbroek, Toon Bongers, Stijn Neiissen Groep 7: Jos Neiissen, Wim Baltussen, Roy Stiphout Groep 8: Peter Steeghs, Gerrit Loonen, Koen Heidens (gewijzigd) Groep 9: Peter Verlinden, Theo Hellegers, Giel Kersten Jeugdleiders die deze dag niet kunnen zo spoedig mogelijk afmelden bij Jolanda (tel 571300) ofMiny (tel. 579009). Bij slecht weer zie winterprogramma. Bij geen doorgang van de speurtocht wordt je gebeld door je leider. Kinderen worden thuisgebracht. Kleding en schoeisel aanpassen aan het weer, want de speurtocht zal als 't even kan, ook als 't een beetje regent doorgaan Rijden:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17