-8- Trainen. Deze week wordt er op donderdag ipv vrijdag getraind. Clubblad. Vlak voor de carnaval zal het 2e nummer verschijnen van ons clubblad. Als jullie nog ditjes en datjes hebben of andere interessante informatie, voorvallen of andere zaken laat het dan weten bij een van de redactieleden of via een van de bestuursleden. De redactieleden zijn: Ruud de mulder, Maria Classens, Miny Tacken en Erik Jakobs. Afmeldingen. In deze tijd van Carnaval waarin we enkele spelers noodgedwongen moeten missen vanwege andere verplichtingen vragen we de spelers om zich zo weinig mogelijk af te melden. Indien je wel op een ander tijdstip kunt zeg dit dan tegen de leider. Bij onnodige afmeldingen kost het de leiders enorm veel tijd om het team bij elkaar te krijgen. Ook het team kan anders onverhoopt met te weinig spelers staan. Het is dus ieders verantwoordelijkheid. Neem die met zijn allen! Wedstrijdverslagen. EWC1-SVOC13-2 In druilerig weer werd er zondagmiddag aangetreden tegen middenmoter EWC. In de openingsfase van de wedstrijd kom men zien dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren. Echter een schier ongevaarlijke utbraak van EWC leverde een tegendoelpunt op door miscommunicatie tussen doelman Ruud en Steffan. De ongelukkige Steffan herstelde zijn fout onmiddellijk door goed door te zetten op een diepe bal, zijn voorzet belande voor de voeten van Rick die zich geen moment bedacht en de bal met een schuiver in het doel schoot. Na een half uur spelen leek SVOC helemaal op rozen te zitten, Bart zette Steffaan met een bekeken steekpass alleen voor de Wellse goallie, en wist deze te verschalken in de lange hoek. Op slag van rust wist EWC weer op gelijke hoogte te komen, door een matig verwerkte cormer achter Ruud te kegelen. Na de rust had EWC geholpen door de wind een licht overwicht, zonder echt gevaarlijk te worden. Een kwartier voor tijd was er een vrije trap van EWC die via de muur bij de rechtsbuiten belande, uit diens voorzet wist de Wellse spits knap te scoren. De laatste minuten werd er nog alles of niets gespeeld in de hoop toch nog iets te forceren, met een hard schot op de paal van Harm als belangrijk wapenfeit. SVOC 3 - WANSSUM 2 0-4 De eerste helft werd er nog redelijk gevoetbald en waren invaller Rick Heidens Freek Wismans en Jos Heidens nog dicht bij een doelpunt. Ruststand 0-1Na rust zakte het peil echter naar een bedenkelijk niveau. De einduitslag van 0-4 was dan ook een terechte uitslag. Jammer dat er (teveel) spelers waren die op het allerlaatste moment moesten verzaken. SVOC 5 - Milsbeek 7 0-5 (rust 0-3). Na een redelijke le helft met wat kleine kansjes voor beide teams, toch beter spelend Milsbeek wat uiteindelijk de winst verdiende. Met dank aan invallers Lenny en Rene. SVOC 6 - Ysselsteyn 5.4-1 (rust 3-0) Theo Peeters 2x, Gerrit Loonen, Peter Claessens. Door een misverstand in Ysselsteyn (kan gebeuren) begonnen we in de kantine en een half uur later. Het adellijk getinte svoc-team (prins Jos, vader van prinses Aukje en skyliner Johan V) begon rustig en kreeg windaf steeds meer kansen en de 3-0 was geenszins overdreven bij rust voor het verrassend fit ogende "zesde". Weliswaar ging met de wind tegen na rust het zeer sportieve duel gelijk op waarbij svoc minder kansen kon schepen doch Ysselsteyn werd goed van de goal gehouden behoudens enkele keren

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 8