-17- Basisschool 'De Stek' mm Handboogschutterij De Batavieren" Castenray lWintersfeer Ouders van de ouderraad hebben de school in wintersfeer gebracht. In de hal, de handenarbeidruimte en bij de ingang van de onderbouw zijn winterversieringen aangebracht. Wij vinden het 'kei' gezellig en sfeervol staan. Op een creatieve en. ludieke wijze is er sfeer gebracht in onze school. Erg leuk om te zien waren de verraste kindergezichten bij het prachtige orkest van sneeuwmannen! Ouderhulp Wij zijn erg blij met de fijne ondersteuning van ouders voor onze school. Afgelopen week werden de goten nog eens extra schoongemaakt. Een 'kleine vraag' van onze kant gaf onmiddellijke en 'grote hulp' van bereidwillige ouders. Kies techniek Bij de manifestatie 'Kies Techniek' hebben de kinderen van groep 7/8 met hun werkstuk de derde prijs behaald. De derde prijs is een geldbedrag van 100 Euro, welke ten goede komt aan het vak techniek binnen de school. De werkstukken zijn door de kinderen gemaakt met ondersteuning van enkele handige ouders. Ook daarvoor nog onze hartelijke dank. Basissroep 1 Vanaf week 6 gaat juffrouw Ria Sonnenberg naast de maandagmorgen en de donderdag ook op dinsdagmorgen werken in basisgroep 1Op de maandagmiddag is zij dan niet meer aanwezig. Sjoelbak Is er misschien iemand, die thuis een sjoebak heeft en deze (bijna) niet meer gebruikt en tegen een redelijke vergoeding aan de school zou willen verkopen? Wij willen zulk een sjoelbak graag gebruiken bij de rekenlessen van de groepen 3 en 4. Team basisschool 'De Stek' Afdelingscompetitie 5e ronde. Op vrijdag 25 en zaterdag 26 januari wordt door de schutters van de Batavieren de 5e ronde van de afdelings competitie verschoten, alle schutters hebben persoonlijk bericht ontvangen van wanneer ze worden verwacht voor 't schieten van hun wedstrijd. De punten tellen mee voor de onderlinge competitie. Dinsdag 29 januari trainingsavond en onderlinge competitie, Aanvang 20.00 uur Donderdag 31 januari is er weer een extra trainrngsavond bij Jan Classens van 20.00 uur tot 22.00 uur. De schutters zijn allemaal welkom. .Toernooi R.K. Diana Venlo. Donderdag 17 januari zijn we met 13 schutters naar R.K. Diana Venlo geweest voor deelnamen aan hun toernooi, er is over het geheel redelijk goed geschoten, hoogste schutter bij de Batavieren was Jan Vollen- berg met 235 punten, tevens werden er nog twee persoonlijke records geschoten en wel de volgende schutters, Leo Steeghs met 234puntenen Bob Knijpers met 223 punten. T

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 17