11 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 18-12-2001 Notulen: ouderraadvergadering h Opening: - Hans heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. Louis wordt bedankt voor de feestelijke aankleding van de vergadertafel. 2. Notulen vorige vergadering: d d. 13-11-01 jl. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Kleding voor zwarte pieten is aangevuld. - Hans heeft de kerstbomen niet geschonken gekregen maar tegen vergoeding. - 1 schminker is niet geweest, de boodschap was niet doorgegeven door een van de kinderen. - Vergadering peuterspeelzaal: - Peuters bij de Sint verliep niet helemaal vlekkeloos want de peuters kregen niet allemaal tegelijk snoep, dit proberen te verkomen door alle peuters tegelijk naar boven te laten gaan. (ook de kinderen die niet op onze school zitten) - Probeer de Pieten meer te laten verdelen door de stoet en door de zaal. - Versiering van de peuters ook ophangen in de zaal. - Notulen van de MR voortaan aan alle leden doorgeven - Reclame binnengekomen voor reflecterende kleding, Louis laat dit in de klas behandelen. 4. Algemene punten: - Kopij voor de carnavalskrant; Werkgroep carnaval neemt dit verder op zich. - Carnavalskleding Dit jaar nog geen eigen kleding, misschien volgend jaar. 5. Punten onderwijsteam: - De kermis-enquête: tegen 27, voor 23, blanco 2, 52 ingeleverd, dus geen 2/3 tegen, dus volgend jaar met de kermis gewoon school. - Dakgoten dit jaar vrij vroeg schoongemaakt (late herfst), indien mogelijk nog 1 keer schoonmaken. Dit wordt geregeld. 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: - Kerstviering 5 leden van de OR zullen aanwezig zijn; - Win ter-aankleding schooi De werkgroep is bijeen geweest en heeft ideeën opgedaan Louis zegt dat de onkosten gerechtvaardigd zijn, dus het kan doorgaan. Er moet wel goed rekening worden gehouden met de brandveiligheid! Sinterklaas versiering is al gekregen van de Hema. 7. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Carnaval Volgende vergadering: 22-01-02, 20.30 uur. 7. Sluiting: - Hans bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2002 | | pagina 11