4 Ton ee!bezoek Zoals reeds eerder bericht bezoeken de kinderen van de groepen 5 tot en met 8, donderdagmiddag 13 december, de generale voorstelling van Vondel getiteld 'Sygma en het geheim van de Bremheide'. Deze voorstelling is tegen 17.00 uur afgelopen. Uw kinderen komen dan op een later tijdstip thuis. Speelplaats Afgelopen zaterdag is er hard gewerkt op de speelplaats. De 'wankele' houten verstopwand is verwijderd en vervangen door een prachtig nieuwe kunsstof verstopwand. Verder zijn er twee nieuwe robinia houten bankjes bij de zandbak geplaatst en is de fundering gestort voor de basketbalpaal. BinnenkoJt worden er ook nog nieuwe rode vuilnisbakken geplaatst. Werkgroep 1aankleding schoolgebouw' Een aantal ouders gaan van start met het 'in wintersfeer' brengen van onze school. We willen graag uitproberen hoe het de kinderen, de ouders en ons zal bevallen. Dit kan voor de toekomst mogelijkheden bieden, zoals de aankleding van de school in lentesfeer, Sint Nicolaas e.a. Toiletten en hygiëne Met ingang van het nieuwe jaar 2002 zullen de toiletten van de kinderen voortaan dagelijks worden schoongemaakt. In de eerder gehouden ouderenquête was dit voor ouders een punt van aandacht. Cartridge-actie De inleveractie van cartridges heeft een aantal opgeleverd van dertien. Dit resulteerde in een bedrag van f 60,50. Een mooi begin van onze inzamelingsactie. Daarom onze vraag om lege cartridges op school in te leveren. Daarmee levert u een bijdrage aan het milieu en een financiële ondersteuning aan het onderwijs in Castenray. Team basisschool 'De Stek' Repetitie GEEN repetitie op do. 13.12 om 16.00 uur (toneeluitvoering) do. 20.12 (Hans afwezig) ook niet 's avond; Schans stond. BELANGRIJK Er is iets veranderd in de repetitietijden Er is nu repetitie morgen, do. 13.12 om 18.45-19.45 in de Wis Daarna hebben we nog een kleine repetitie samen met de fanfare en de andere koren. DUS: morgen allemaal aanwezig zijn om 18.45 uur ia de Wis Einde repetitie: 2030 uur. I v Zijn er vragen of afmeldingen, dan kun je bellen naar Marion, 571822 Programing Wo. 19-12 Muzikale bijdrage aan de kerstviering LVB-Ouderenbond om 19.30 uur. Graag om 19.15 uur aanwezig zijn in de Wis. Rond 20.00 uur is het voor jullie weer afgelopen. Zo 2 312 Kerstviering met fanfare en koren U.VM' Ca J eKo Jf

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 19