Volgende week woensdag 12 december is er weer een bijeenkomst met de deelnemers de boerenbruiloft. Deze bijeenkomst vindt plaats bij Wiel en Nelly Janssen en begint om 20.00 uur. SPORTSTICHTING OIRLO/CASTFNRAV Uitbreiding sportpark "Heesakker" In eerdere publicaties informeerden wij u reeds over ons voornemen om in eendrachtige samen werking met SVOC'Ol tot verplaatsing van het korfbalveld naar sportpark "Heesakker" te komen. Hoewei hiervan op dit moment nog weinig zichtbaar is, zijn achter de schermen inmiddels toch al een drietal commissies geruime tijd bezig om de nodige voorbereidingen te treffen. Deze commissie's bestaan uit een: bouwcommissie, die zich bezig houdt met de ver- en nieuwbouw van kleedlokalen en kantine; - yeMaanlegcmnmissie, die alles dient te regelen rond de aanleg van het korfbalveld, dat gepland is aan de oostzijde van de kleedlokalen en - nmiissie, die zich inspant om de nodige fondsen te werven om e.e.a. zo goed mogelijk te kunnen realiseren. In deze commissies hebben zowel leden van het bestuur van de sportstichting, leden van (het bestuur van) SVOC'Ol, als personen van buiten 'deze twee instanties zitting. Dit alles onder het voorzitterschap van John Willems, die eerder als voorzitter succesvol was bij het tot stand brengen van de fusie tussen SV Castenray en DIS. De gemeente heeft de voor het korfbalveld benodigde grond inmiddels aangekocht, zodat de veid- aaniegcommissie onlangs ook is gestart met de voorbereidende werkzaamheden. Naai verwachting zal binnen afzienbare tijd gestart worden met de uitbreiding en herinrichting van het veel te kleine parkeerterrein. Bij de uitvoering van deze werkzaamheden zal mede op verzoek van de buurtbewoners zowel de huidige fietsenstalling als de ingang/entree verplaatst worden naar het opnieuw in te richten parkeerterrein. Alvorens hiertoe kan worden overgegaan zullen een aantal op en langs het parkeerterrein staande bomen gekapt moeten worden. De gemeente heeft de hiervoor benodigde kapvergunning reeds aangevraagd. Uiteraard zijn we voor de termijn van uitvoering volledig afhankelijk van de gemeente, die zich naar onze stellige overtuiging in deze constructief en coöperatief opstelt. De regelmatige bezoeker van "Heesakker" zal het opgevallen rijn, dat onlangs vanaf het sportpark via de Roffert richting Castenray straatverlichting is aangebracht, zodat het via deze weg met name voor de fietsende sportparkbezoeker een stuk veiliger is geworden om in de donkere avonduren een bezoek te brengen aan het sportpark. Hiermede is een van de wensen van ons bestuur eindelijk in vervulling gegaan. Het is ons daarnaast niet onopgemerkt gebleven, dat het enkele maanden geleden aan de zuidzijde ingevoerde parkeerverbod zeer goed wordt gerespecteerd door de bezoekers van het sportpark. Wij zijn eenieder dan ook zeer erkentelijk voor de medewerking in deze. We zullen u regelmatig van de stand van zaken op de hoogte houden. Bestuur Sportstichting

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 14