- 13 - Basisschool 'De Stek' Nieuwsgierig? Overtuig U zelf Kledingin zameling De kledinginzameling wordt gehouden op woensdag 12 december aanstaande. Dinsdag 11 december na schooltijd en woensdag 12 december voor schooltijd kunt u de kleding, verpakt in plastic zakken, inleveren op school. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school. Tevens komt een gedeelte van de opbrengst ten goede aan het Ronald McDonaldfonds in De Bilt. Verkiezingen Medezeggen sch apsraad Elly Philipsen is automatisch herkozen als lid van de medezeggenschapsraad. Ria Sonnenberg was ook aftredend, maai niet herkiesbaar. Haar plaats wordt overgenomen door Jacqueline Aarts. De medezeggenschapsraad bestaat dan verder uit Marcel Classens en Mariet Bakker. Bezoek bran dvjeercommandant Venrav Het gebouw van onze school is geïnspecteerd door de brandweer. Alle veiligheidsmaatregelen zijn bekeken en doorgesproken. Aandachtspunten worden door ons binnenkort uitgevoerd Enquête kermis Maandag 10 december krijgen alle oudste kinderen een enquêteformulier, betreffende het wel of niet naar school gaan met de kermis, mee naar huis. Deze enquête is opgesteld door de medezeggenschapsraad in overleg met ouderraad. Bij de enquête is een begeleidend schrijven met beirekking tot de procedure en de uitslag. In de laatste schoolweek, net voor Kerstmis, mag u de uitslag van de enquête verwachten. Toneelbezoek Donderdagmiddag 13 december bezoeken de kinderen van de groepen 5 tot en met 8 de generale voorstelling 'Sygma en het geheim van de Bremheide'. Wij zijn blij dat wij deze generale voorstelling mogen bijwonen en wij wensen toneelvereniging Vondel veel succes. Wij zijn reuze benieuwd. Circus Mok vur Kien der Vastelaovesvereniging 'De Pieëlhaas' organiseert een zittingsmiddag voor kinderen onder de naam 'Circus Mök vur Kiender'. Het is een middag met dans, muziek, lach, een buut en liedjes. De middag is toegankelijk voor kinderen tot en met 16 jaar. De datum van dit gebeuren is 20 januari 2002 (14.11 uur) in de schouwburg te Venray. De entreeprijs is fl 5,-. De kaartverkoop voor dit evenement is op zaterdag 15 december om 10.00 uur bij de Schouwburg. Volgnummers zullen vanaf 9.45 uur uitgedeeld worden. Team basisschool 'De Stek' Wij zoek en mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478- 54 20 35 Marcel Voermans w<iiiwhhm«iiIIh« ■mn

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13