I - 19 - In week 52 (Kerstmis) zal er geen Schans verschijnen. In week 1 - 2002 zal De Schans op donderdag 3 januari 2002 verschijnen De redactie wenst iedereen een fijn sinterklaasfeest toe! Decor. Toon, Piet en Leo hebben de afgelopen dagen hard gewerkt aan het decor. Zover ons bekend staat de ruwbouw inmiddels gereed. Repetities. Als het goed is kunnen we vanavond voor de allereerste keer binnen de ruwbouw van het decor spelen. Dat zal even wennen zijn. Op dit moment vlotten de repetities vrij goed. Dat moet ook, want we hebben nog maar 6 repetities voor de boeg. Eerstvolgende repetitiedagen: woensdag 28 november maandag 3 december dinsdag 4 december In principe beginnen we om 19.30 uur, behalve op dinsdag dan beginnen we om uiterlijk 19.45 uur. Sinterklaas. Voor Sinterklaas is het bijna tijd, dat hij bij vele mensen iets in de schoenen rijdt. Wie weet heeft hij zelf wel bedacht en jouw een kaartje voor het toneel gebracht. Wonderen zijn de wereld nog niet uit, en daarom trekken wij nog geen besluit, want wie weet, komt de Sint zelf incognito, naar onze jaarlijkse "toneelshow". Want ook Sinterklaas vindt toneelspelen leuk. en daarom beëindigen wij dit gedicht met deze spreuk: "Zoek je nog iets om te lachen te schenken vergeet dan niet aan de toneeluitvoeringen te denken." Kaartjes. Kaartjes voor onze voorstelling a fl. 7,50 zijn inmiddels verkrijgbaar bij: Café Het Doelhuis of telefonisch reserveren: 0478 - 571308. Tevens willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om iedereen een fijne Sinterklaas toe te wensen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 19