FANFARE "DORPSKLANK*3 Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Nieuwsgierig? Overtuig self Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0475- 54 20 35 Marcel Voermaris Op donderdag 22 nov. is er weer Kun je niet, meld je dan af bij repetitie in de Wis, P. Arts. tel.571525. aanvang 20.00 uur Oud papier 24 nov. a.s.: Op taterdag 24 nov. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wint Classens, Jeanette Arts en Elleke Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Opluistering H.Mis op 24 nov.a.s.t Op zaterdag 24 nov. beginnen we met het muzikaal opluisteren van de H. Mis om 19.00 uur. De muzikanten worden verzocht om uiterlijk 18.45 uur alles klaar te hebben staan. Ha afloop van deze viering gaan we verder met onze jaarlijkse feestavond Hiervoor heeft ieder lid een uitnodiging met programma ontvangen. We wensen iedereen een prettige avond. Intocht St.Nicolaas op 25 nov. a.s.: Op zondag 25 nov a.s. brengt St.Nicolaas weer een bezoek aan Castenray. Zoals elk jaar is fanfare Dorpsklank gevraagd in de stoet voorop te gaan We verzamelen ons in tenue om 14.00 uur bij cafe Hesen. Veel plezier gewenst Agenda 24 nov. 2 5 nov. 20 dec. 23 dec. H. Mis en feestavond. Intocht St. Nicolaas. Kerstconcert in Schuttersveld. Kerstconcert in de Wis. Aanmelding Hafa-opleiding studiejaar 2002: Ben je muzikaal, wil je slagwerk of een blaasinstrument leren bespelen, en ben je van plan serieus te oefenen, dan kun je je nu aanmelden voor de BsFa-opleidingdie in januari 2002 begint. Een vooropleiding XVM wordt wel aanbevolen. Voor onze vereniging is het ontzettend belangrijk dat er nieuwe leden bijkomen, die er plezier in hebben samen muziek te maken. Het maakt niet uit of je jong bent of iets ouder. Denk er eens over na!!!!! Aangezien fanfare Dorpsklank het belangrijk vindt dat iedereen de kans soet krijgen om een instrument te leren bespelen, worden de kosten van de opleiding t/m het A-diploma door de fanfare betaald. Na het behalen van het A-diploma kun je als volwaardig lid meespelen in de fanfare. Heb je interesse geef je dan zo spoedig mogelijk op bij John Versteegen, tel.571553. Heb je nog vragen dan kun je bij hem ook terecht. Repetitie: 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 21