6 5. Evaluatie bezoek B W 23 oktober 2001 7. Sluiting AGENDA: ss EasN Voor het "Dorpenfonds 2002" zullen we boomkorven aanvragen; hierover is al overleg geweest met Willy Sassen, gemeente Venray JOP - voortgang; er is nog overleg gaande over de te plaatsen blokhut tussen dorpsraad en gemeente; verder zal gevraagd worden voor het plaatsen van een basketbalpaal. Vergaderingen van de Dorpsraad zullen voortaan om 20.00 uur beginnen. Verlichting route sportpark wordt in week 44 aangelegd. St. Nicolaas wordt ook dit jaar verwelkomd door Herman Theeuwen. Roel Hoeymakers zal gevraagd worden om de struiken op het dorpsplein te snoeien en nieuwe bloembollen te poten. Van openbare werken is bericht ontvangen dat het talud aan de A 73 niet beplant zal worden met struiken i.v.m. de hoge onkosten. Aan het kerkbestuur zullen 2 zitbanken t.b.v. het kerkhof worden geschonken door de dorpsraad; openbare werken, gemeente Venray zal deze voor ons bestellen. 9 Fanfare "Dorpsklank" heeft aan onze voorzitter medegedeeld dat deze vereniging momenteel een zware crisis doormaakt. Wanneer er niet snel nieuwe leden bijkomen dan za! men de vereniging moeten opheffen, hetgeen voor Castenray eigenlijk onacceptabel is Onder een perfecte leiding van onze voorzitter Louis Vroemen, is dit bezoek en deze vergadering prima verlopen. Het verslag van deze vergadering is reeds gepubliceerd in "De Schans" 6. Rondvraag Er is een condoléancekaart verstuurd naar Burgemeester Waals en zijn gezin. Er is bij de gemeente geïnformeerd naar de mogelijkheid (en de eerdere toezegging) om een fietspad aan te leggen bij de Diepeling. Door de dorpsraad is hieraan via fietsroute volgens het knooppuntensysteem al aandacht besteed. s De extra straatlantaarn in Klein Oirlo komt er niet, daar er niet aan de gestelde criteria wordt voldaan. Krantenknipsels over het B W bezoek zullen bij het verslag worden, bewaard. In Klein Oirlo moet nog steeds gesnoeid worden; nogmaals gemeente waarschuwen. Vergaderdata 2002 worden uitgereikt; deze worden tijdens de volgende vergadering vastgesteld. Om 22.15 uur sluit de voorzitter de vergadering; hij dankt iedereen voor zijn of haar inzet en wenst allen welthuis. Volgende vergadering maandag 19 november 2001 om 20.00 uur Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 19 november 2001 in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur 1Opening 2. Notulen vergadering van 29 oktober 2001 3Ingekomen stukken en mededelingen 4. Herinrichting Horsterweg 5Rondvraag 6. Sluiting V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 6