-5- DORPSRAAD 'Ku\h ZÜN "Urnen muur en gedachtenismonument gereed" w De Dorpsraad Castenray wil de initiatiefnemer, het kerkbestuur en de vele vrijwilligers bedanken voor hun inzet, gemeenschapszin en saamhorigheid bij het realiseren van dit voor Castenray meer dan belangrijke project. "Proficiat" aan allen die op welke manier dan ook hebben bijgedragen aan het eindresultaat. Het mag gezien worden. Op zondag 28 oktober jl. heeft de inzegening van urnenmuur en gedachtenismonument plaatsgevonden. In een ambiance van rust, sfeer en muziek, hen waardig die een laatste rustplaats op ons kerkhof hebben. Een oprecht woord van dank aan onze fanfare "Dorpsklank" die deze inzegening opluisterde met muzikale, maar ook met ontroerende klanken. Zwarte, donkere wolken zijn er nog steeds boven deze vereniging, die zich momenteel met de grootste moeite staande weet te houden. Initiatief, gemeenschapszin en saamhorigheid zijn de mogelijkheden die het zwarte wolkendek kunnen openbreken en de zon er door laten om licht te krijgen in de duisternis. Castenray wil en kan kaar fanfare niet missen!!!! Als Dorpsraad willen wij thans ook een geste doen richting kerkbestuur. De Dorpsraad heeft in haar vergadering van 29 oktober jl. besloten om aan het kerkbestuur van de parochie H. Matthias te Castenray 2 rust banken te schenken die geplaatst dienen te worden op het kerkhof. Nog eenmaal de vraag aan de vrijwilligers om de schop ter hand te nemen en deze banken te plaatsen. Mag het dan zo zijn dat eenieder die een bezoek brengt aan het kerkhof en die in stilte plaats neemt op een der banken zijn of haar gedachten laten gaan naar al die dierbaren die ons zijn voorgegaan. begrafenis en crematie onderneming Venrayseweg i 04 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 latersstraat 25 '5801 Venrny telefoon 0478 55 01 50 oonrr.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5