- 4 - 8 7 Wordt het buitengebied in de gemeente Venray ook 60 km-zone? Eerst zal overal de 30-km zone moeten zijn gerealiseerd. Deze zaak is voorlopig nog niet aan de orde. 4. POL en Reconstructie door wethouder L. Heidens Wethouder Heidens geeft duidelijke uitleg, aan de hand van diverse kaarten, Limburg en Reconstructie. 5. Presentatie beleidsplan gemeenschapshuis "De Wis" Bert Arts en Mart Kuypers geven uitleg over dit beleidsplan. Er wordt gewaagd of het mogelijk is een coördinator aan te stellen die vrijwilligers in gemeenschapshuizen ondersteuning kunnen geven t.a.v. het beleid. Het wordt steeds moeilijker mensen te vinden die hun, vaak karige, vrije tijd in dit soort werk willen steken Volgens wethouder J. Driessen moeten basisvoorziening kunnen blijven functioneren in dorpen en wijken. Er zal zeker worden teruggekomen op deze zaak. 6. Rondvraag Hiervan wordt - ook vanwege de tijd - geen gebruik meer gemaakt. 7. Sluiting Loco-burgemeester J. Driessen complimenteert oud-dorpsraadvoorzitter Steph Lintzen nog vanwege het feit dat hij ondanks zijn ziekte de dorpsraad toch nog zo lang draaiende heeft weten te houden. Hij zegt verheugd te zijn dat de huidige dorpsraad weer dusdanig op sterkte is dat een bezoek van Burgemeester en wethouders toch weer mogelijk was. Hij heeft erkenning voor de doorstart die de dorpsraad heeft gemaakt en met voorzitter L. Vroemen als drijfVeer heeft de dorpsraad de zaken weer netjes voor elkaar. Door wethouder T. Kemmelings wordt een cheque van f 500,- overhandigd. Deze zai worden besteed aan een bloemversiei ing voor het dorpsplein. We zouden hiervan graag geraniumzuilen gerealiseerd hebben, maar deze kosten f 600,— per stuk per jaar. L. Vroemen vraagt de wethouder te bekijken of voor komende jaren ook de kerkdorpen voor deze zuilen in aanmerking kunnen komen Daarna wordt nog een attentie namens de dorpsraad aangeboden aan het college in de vorm van 2 potjes honing door R. Cox, imker en lid van onze dorpsraad. Tenslotte spreekt de voorzitter van de dorpsraad de wens uit dat gedane beloften van deze avond ook daadwerkelijk zullen worden uitgevoerd. Hij bedankt het college voor het komen naar Castenray en de aanwezigen voor de aandacht en wenst iedereen welthuis. over Provinciaal Omgevingsplan Wij nodigen u van harte uit om op onze O pen Ciag zaterdag 10 november a.S. tussen 1 l.OO en 16.00 uur kennis te komer maken met onze vernieuwde streekwinkei. U kunt rustig rondkijken bij ons uitgebreid assortiment streekproducten en u laten informeren over de mogelijkheden van cadeaupakketten. Wij presenteren u dan tevens onze nieuwste Ovivo streekproducten. De koffie staat klaar. Van harte welkom. Ovivo Food Noud en Marlies Janssen en medewerkers

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 4