J) t ƒ3 J) gezinsviering Repetitie Donderdag 09-11om 16.00 op school (geen repetitie in de kerk) Dit is de laatste repetitie voor de gezinsviering. Dus extra je best doen Afmelden: bij Kelly of Astrid. (alleen als je echt niet kunt komen). Donderdag 22-11GEEN repetitie. Gezinsviering a.s. zaterdag. Willen jullie om 18.30 uur in de kerk aanwezig zijn. Dan kunnen we nog even inzingen. Klaarzetten en opruimen banken ed. Do. 08.11: groep? Do. 15.11: groep 6 - Do. 29.11: groep 5 Souffleren» Ria Maes zat ons één keer in de week assisteren ais souffleur. Hartstikke fijn dat ze ons uit de brand wil heipen. - Ria alvast bedankt voor je medewerking, heel veei succes en een fijne tijd gewenst. Repetities. De repetities verlopen redelijk tot goed. Soms is het erg moeilijk voor de spelers om de lach in te houden bij bepaalde scènes. De deskundige leiding van Jan en Hay is dan ook van groot belang. De benodigde attributen en de kleding maken het stuk voor de spelers nu natuurlijk al ontzettend levend en dit komt het geheie spel uiteraard ten goede. Er za! stevig doorgerepeteerd moeten worden om aiie vier de bedrijven goed te kunnen spelen. Zoals afgesproken is de aanvangstijd in principe 19.30 uur, doch op de dinsdag kunnen we pas om 19.45 uur beginnen. Eerstvolgende repetitiedagen: maandag 12 november woensdag 14 november maandag 19 november dinsdag 20 november Jongens en meisjes van groep 5, 6, 7 en 8. Wij hebben inmiddeis contact gehad met jullie basisschool en er is toegezegd dat jullie op donderdagmiddag 13 december a.s. onder begeleiding van enkele leerkrachten naar onze generale voorstelling mogen komen kijken. Hoe het precies geregeld wordt, horen jullie te zijner tijd via school. Tot dan.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 23