19 - Handboogschutterij „De Batavieren5'Castenray Club Kampioenschappen. Zaterdag 10 november worden weer de Club Kampioenschappen verschoten, het bestuur en wedstrijdcommissie verwacht dat de schutters allemaal zoveel mogelijk hier aandeel zullen nemen, hier schiet iedere schutter tegen zijn eigen wedstrijdgemiddelde, de schutter die 't hoogst boven zijn gemiddelde schiet in procenten is Club Kampioen. Dus iedereen kan het worden. Aanvang wedstrijd 18,30 uur. Op 10 November zullen ook de prijzen van het hoogst boven Het Gemiddelde v«« hel juut 2001 uitgereikt wordenHier komen alleen de schutters voor in aanmerking die 40 van de wedstrijden hebben geschoten. Uitslag le ronde Afdelings competitie. De Batavieren 1 behaalde een punten totaal van 1057, met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 229 punten. De Batavieren 2 behaalde een punten totaal van 1032, met Piet Heidens als hoogste schutter met 228 punten. De Batavieren 3 behaalde een punten totaal van 801, met Tim Jacobs als hoogste schutter met 188 punten. De Batavieren 4 behaalde een punten totaal van 354, met Teun Cremers als hoogste schutter met 126 punten. De team's voor de eerste ronde waren samen gesteld volgens het gemiddelde van verleden jaar, de nieuwe schutters zijn hier ook in verwekt met een start gemiddelde. De samenstelling van de zestallen voor de 2e ronde geschiedt naar de geschoten punten van de 1e ronde, maar de schutters die de eerste ronde niet hebben geschoten worden ingepast volgens hun start gemiddelde. Dinsdag 13 november Trainmgsavosid, deze begint om 20.00 uur. 2C Ronde Afdelings competitie. Deze wordt door ons verschoten op 16 en 17 november op de banen van Willem Teil Oirlo, maar de verzorging van deze verschieting is in handen van De Batavieren Castenray, en Willem Teil. Donderdag 15 november heeft Willem Teil een schietbeurt, deze wordt verzorgd door De Batavieren Castenray. Vrijdag 16 november heeft Castenray een schietbeurt, deze wordt verzorgd door Willem Teil Oirlo. Zaterdag 17 november heeft Castenray een schietbeurt, deze wordt verzorgd door Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 21